Logo MojaObčina.si

Črenšovci

DANES
19°C
9°C
JUTRI
16°C
5°C
1413

Obvestilo ob državnem prazniku

Obvestilo

 

Občina Črenšovci obvešča vse občane in občanke, da bo letošnja občinska prireditev ob državnem prazniku združitve prekmurskih Slovencev z matičnim narodom zaradi pandemije izvedena v skladu s smernicami in usmeritvami NIJZ-ja, kar pomeni, da bomo na podlagi ukrepov za preprečevanje širitve covid-19 na prireditvi upoštevali strokovna navodila NIJZ-ja – omejitev števila obiskovalcev na dogodku. Tako bo udeležba na prireditvi omogočena le povabljenim in prijavljenim obiskovalcem. Vsem občanom bomo omogočili ogled posnetka prireditve na občinski spletni strani. 

Ob tem vse občane vabim, da po svojih domovih v nedeljo (dan pred praznikom) ob državnem prazniku izobesite državno zastavo.

 

Zahvaljujem se Vam za razumevanje, ob prazniku Vam čestitam in želim prijetno praznovanje.

 

Vera Markoja, 

županja Občine Črenšovci

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi