Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 23.05.2018

oblačno
Zvečer in ponoči se bo delno razjasnilo. Po nižinah bo nastala megla ali nizka oblačnost. Zjutraj bo oblačnost od juga pričela naraščati. Najnižje jutranje temperature bodo od 8 do 13, ob morju okoli 15 °C.
12°C | 25°C
četrtek, 24.05.2018
15°C | 25°C
petek, 25.05.2018
15°C | 26°C
sobota, 26.05.2018
15°C | 24°C
Opozorila
Torek, 22.5.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
25°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Winter Breka Fest IV


KULTURA, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
13.03.2017      21:21
A A

Winter Breka Fest IV



Deli:
Tradicionalni dogodek Winter Breka Fest IV se je tokrat odvijal na novi lokaciji - v Mladinskem informativnem in kulturnem klubu (MIKK) v Murski Soboti. Za člane Društva alternativne mladine Bistrica se je ta poteza izkazala za sicer novo, a pozitivno in obetavno sodelovanje.

Četrti Winter Breka Fest so otvorili Morywa (progressive djenty death metal) iz Celja, ki so nadomestili neodložljivo odsotne Scatter (stoner/desert/sludge metal) iz Lendave. Že ogreto množico so dodatno podžgali Terminal Disease (thrash metal) iz Zagorja ob Savi, za vrhunec večera pa so poskrbeli 
Sin Eater (deathcore) iz Avstrije. Dogodek je bil obiskan v lepem številu in je ponovno pustil izvrsten vtis tudi pri novih obiskovalcih našega dogajanja in kluba kot takega. Ekipa DAMB smo se ponovno izkazali - poskrbeli smo še za en odličen koncertni brekastični dogodek, ki je bil tokrat  namenjen vsem nam - ženam in mučenikom, hkrati.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO ALTERNATIVNE MLADINE BISTRICA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!