Logo MojaObčina.si

Črenšovci

DANES
4°C
-5°C
JUTRI
2°C
-4°C
975

Winter Breka Fest IV

Tradicionalni dogodek Winter Breka Fest IV se je tokrat odvijal na novi lokaciji - v Mladinskem informativnem in kulturnem klubu (MIKK) v Murski Soboti. Za člane Društva alternativne mladine Bistrica se je ta poteza izkazala za sicer novo, a pozitivno in obetavno sodelovanje.

Četrti Winter Breka Fest so otvorili Morywa (progressive djenty death metal) iz Celja, ki so nadomestili neodložljivo odsotne Scatter (stoner/desert/sludge metal) iz Lendave. Že ogreto množico so dodatno podžgali Terminal Disease (thrash metal) iz Zagorja ob Savi, za vrhunec večera pa so poskrbeli Sin Eater (deathcore) iz Avstrije. Dogodek je bil obiskan v lepem številu in je ponovno pustil izvrsten vtis tudi pri novih obiskovalcih našega dogajanja in kluba kot takega. Ekipa DAMB smo se ponovno izkazali - poskrbeli smo še za en odličen koncertni brekastični dogodek, ki je bil tokrat  namenjen vsem nam - ženam in mučenikom, hkrati.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!