Logo MojaObčina.si

Črenšovci

DANES
5°C
1°C
JUTRI
4°C
-2°C
1169

SKUNX veselica Vol. 3

V soboto, 21. aprila 2018 se je v Ambasadi Štefana Kovača Marka v Beltincih odvijala res nora, tokrat tretja SKUNX veselica. 

Dogajanje so otvorili Gužva u bajt, punkerji iz Ljubljane, ki so že takoj na začetku poskrbeli za dobro vzdušje vseh obiskovalcev. Kot drugi so se nam predstavili gostje Sick Crap, oldschool hardcore punkerje iz Pule. Fantje so ne glede na naporen petkov večer z koncertom v Mariboru, na odru dali vse od sebe in pokazali, da je pank v Puli še kako živ. Že dobro ogreto publiko, so še posebej navdušili Šupci, energičen hardcore punk band, ki prav tako prihaja iz Pule. S spevnim avtorskim komadom Nečemo prestat pit, v Ambasadi več nihče ni ostal niti tiho, niti pri miru. Kot zadnji se nam je predstavil še Mc Shadow, dolgoletni prijatelj Sick Crap-ov, ki prav tako ustvarja v Rojcu. Dogajanje je zaključil s svojimi posebnimi beati. 

Punk's not dead, hip-hop pa tudi ne! 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi