Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 19.11.2017

pretežno oblačno
Danes bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo, zjutraj in dopoldne bo po nižinah tudi nekaj megle ali nizke oblačnosti. Sredi dneva in popoldne bodo nastale posamezne kratkotrajne plohe. Zvečer bo ponekod zapihal severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 5 do 8, na Primorskem do 13 °C.
-1°C | 7°C
ponedeljek, 20.11.2017
-4°C | 10°C
torek, 21.11.2017
0°C | 13°C
sreda, 22.11.2017
0°C | 16°C
četrtek, 23.11.2017
2°C | 14°C
Opozorila
Nedelja, 19.11.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
7°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Pohod po dolini Triglavskih jezer


ŠPORT, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
15.08.2013      15:11
A A

Pohod po dolini Triglavskih jezerDeli:

Planinsko društvo Cirkulane organizira dvodnevni pohod po dolini Triglavskih jezer 24. in 25. avgusta 2013.

 

•    Urnik pohoda: Udeleženci pohoda se zberemo v Cirkulanah pri šoli ob 5.00 uri.
•    Smer pohoda: - prvi dan: Planinska pot nas bo vodila od Koče pri slapu Savica, čez nekoliko zahtevnejšo Komarčo, mimo Črnega do Dvojnega jezera in do Koče pri Triglavskih jezerih. Tukaj bomo odložili odvečno opremo in se odpravili na potep po dolini Triglavskih jezer, na kateri bomo obšli in si ogledali še jezero Močivec, jezero v Ledvicah, Zeleno jezero, morda še obiskali Kočo na Prehodavcih in se vrnili v kočo. V koči, kjer bomo tudi prenočili je možnost tople večerje. - drugi dan:  po zajtrku bomo pot nadaljevali v isti smeri ali kateri drugi, odvisno od vremenskih razmer in želja.
•    Oprema : Nahrbtnik z rezervnimi oblačili (vremenu primernimi), visoki pohodniški čevlji in vsaj še dva para rezervnih nogavic, vetrovka, malica, zadostna količina vode. Priporočamo tudi pohodniške palice, sončna očala, pokrivalo in kremo z zaščitnim faktorjem, ki nas bo zaščitila pred sončnimi opeklinami. S seboj vzemite tudi potrjeno planinsko izkaznico, zaradi nižjih stroškov nočitve.
•    Prevoz : Predvidena cena prevoza je 20-25 EUR, v primeru večjega števila prijavljenih se stroški zmanjšajo oz. povečajo.
•    Prijave:  Vili gsm 041-554-657  do srede, 21.8.2013 .   
•    Izlet bo vodil Vili Jurgec s pomočniki.

Vabi UO  PD Cirkulane
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Cirkulane!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!