Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 20.09.2018

jasno
Zvečer bodo še krajevne nevihte, ponoči se bo zjasnilo. Zjutraj bo pretežno jasno, po nekaterih kotlinah in dolinah bo megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 15, ob morju okoli 18°C.
15°C | 27°C
petek, 21.09.2018
13°C | 28°C
sobota, 22.09.2018
14°C | 20°C
nedelja, 23.09.2018
10°C | 20°C
Opozorila
Sreda, 19.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
27°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Povej občini


SOSED SOSEDU

| |
06.09.2011      10:41
7
A A

Povej občini


Povej občini


Deli:
Vas v vašem lokalnem okolju pestijo problemi? Ne veste kako se lotiti reševanja? Ne veste na koga se obrniti, kdo bi vam lahko pomagal pri reševanju vašega problema? Izpostavite vaš problem in vprašanje na Moji občini in mi bomo poskrbeli, da boste dobili odgovor.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Cirkulane!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 7 komentarjev
Alojz Šmid
Alojz Šmid Se strinjam0 Se ne strinjam0
Spoštovani!
Že nekaj časa razmišljam o rubriki Pogrebi.Namreč smo raztreseni po bregovih in ne pridemo vsak dan v Varež,da bi bli na tekočem o vsem v naši občini.Verjetno bi se dalo to rubriko speljat brez kakih velikih zapletov.
Hvala na razumevanju in lepo pozdravljeni! Lojze

28.02.2013 ob 21:39:26 Odgovor Prekliči
Bernard Stumberger
Bernard Stumberger Se strinjam0 Se ne strinjam0
Pozdravljeni,
oglašam se vam ponovno, glede omenjenega članka glede ceste pod gradom Borl.
Vsi vemo da je od tega kamnitega plazu seveda lokalni promet zaprt in preusmerjen čez hrib, čez Veliki vrh proti občini Zavrč.
Ozka, ob obeh robovih, slabo vzdrževana cesta seveda ne zadostuje takemu prometu in srečevanju osebnih (poltovornih ali tovornih sploh ne) vozil.
Potrebno bi bilo postaviti prometne znake na spodnjem in zgornjem delu ceste, spodaj, prednost pred nasproti vozečimi vozili, ker se vozi navkreber in navzdol vozeča vozila dosti krat sploh ne ustavijo ali zmanjšajo hitrosti ko vozijo nasproti navzgor vozečemu vozilu.....in na zgornji strani bi moral stati prometni znak, prednost vozil iz nasprotne smeri in tako vsaj opozoriti navzdol vozečega voznika da imajo vozila ki vozijo navzgor po tem klancu, prednost pred njim....ker to kar dirkajo navzol kot da so na avtocesti...tako da navzgor vozeča vozila namesto da bi imela prednost in se počasi pomikala navzgor medtem ko navzdol vozeče vozilo stoji in čaka, navzdol vozeči avto sploh ne postane.....in glede na širino vozišča in obcestne kanalete in utrjeni del vozišča...ki to v resnici ni....ogrožajo voznike in promet...tako da se ni čuditi prometnim trkom in zdrsom...če bo zadeva trajala do prvega snega pa tako vemo kakšen cirkus nas čaka....seveda pa vse to najbolj skrbi lokalne prebivalce ki to cesto uporabljajo vsak dan, vsi ostali pa niso preveč zaskrbljeni glede situacije na tej lokalni povezavi z občino Zavrč.....upam da se bo kaj premaknilo vsaj z postavitvijo prometnih znakov in določeno omejitvijo hitrosti na tem odseku...ker meni ni znano da bi ta cesta bila dirkalna steza, tudi za nekatere kolesarje...hvala in lp.

Bernard Štumberger

27.06.2012 ob 8:27:19 Odgovor Prekliči
Janez Jurgec
Janez Jurgec Se strinjam0 Se ne strinjam0
Pozdravljen!
Nekaj odgovorov, ki so bili dani z moje strani, se je kasneje iskazalo kot napačnih.. Prav zaradi nedorečenosti si tega več nisem upam dovoliti. Zadnja informacija o sprejetju našega OPN, pa je vendarle tako vspodbudna in optimistična, da bo mogoče od tega kaj držalo. Prostorski plan je skoraj pripravljen tako daleč, da bi naj le bila v prihodnjih mesecih razgrnitev. Po tej razgrnitvi upam, da bomo hitro dobili vsa potrebna mnenja in OPN sprejeli.

Lp, Janez Jurgec - župan

04.07.2012 ob 13:09:03
Janez Jurgec
Janez Jurgec Se strinjam0 Se ne strinjam0
Pozdrav ponovno!

Mislim, da bo cesta povezana z mejnim prehodom Zavrč odprta v naslednjih dneh, tako da bo promet potekal tako kot pred tem podorom. Večina vprašanj se žal nanaša na kulturo voznikov in njihovo obnašanje v prometu. Tukaj se tako ve kako je s prednostjo vozil, saj je vsak voznik to moral v avto šoli vedeti. Ker bo problem kmalu odpravljen so vsi nadaljni komentarji po mojem odveč. Upam tudi na strpnost vseh, ki se vozite po tej cesti, gre pa predvsem in samo za promet brez tovornih vozil.

Janez Jurgec - župan

04.07.2012 ob 13:14:05
Bernard Stumberger
Bernard Stumberger Se strinjam0 Se ne strinjam0
Pozdravljeni, prijavil sem se in prisel pogledat, ce se je kdorkoli ze mogoce odlocil odgovoriti na moj objavljeni sestavek nekaj tednov nazaj...pa seveda ni nobenega odgovora se v tej smeri....zgoraj pise, .....na Moji obcini in mi bomo poskrbeli, da boste dobili odgovor.
Koliko casa se rabi za odgovor v tej zadevi ali na koga se naj obrnem ki mi bo znal karkoli povedati o tem....na obcini nimajo odgovora glede tega, da bo, nihce pa ne ve kdaj bo....:(

Lp. Bernard

12.03.2012 ob 10:08:35 Odgovor Prekliči
Bernard Stumberger
Bernard Stumberger Se strinjam0 Se ne strinjam0
Gospod župan,

hvala za izpisane odgovore in pojasnila na tej strani.

S spoštovanjem.


05.07.2012 ob 9:14:17
Bernard Stumberger
Bernard Stumberger Se strinjam0 Se ne strinjam0
Pozdravljeni, samo pohvalim lahko vse e strani in fb stran glede obcine Cirkulane, super.

Zanima me kako kaj kaze s sprejemom novega prostorskega plana za obcino Cirkulane, je ze kaj novosti glede tega pricurljalo iz Ptuja....pod novice bi mogoce kdo lahko napisal kaj o tem, ker kolikor vem, nas je v obcini kar nekaj, ki imamo zaradi raznih obmejhnih sporov razno razne probleme, ki jih verjetno ne bi bilo ce bi prostorski plan bil na novo prilagojen - nodomescen,in sprejet, nasim haloskim bregom in terenom ter parcelam ki jih imamo v obcini, mislim da je dobra tema za diskusijo in mogoce bi kdo lahko pod rubriko novice omenil, kaj se s tem trenutno dogaja, kje zadeve stojijo glede tega problema v obcini Cirkulane...hvala in lep pozdrav izpod afriskega sonca.

Bernard Stumberger, Veliki vrh 62 b, Cirkulane

21.02.2012 ob 4:23:20 Odgovor Prekliči
7 komentarjev
Stran 1 2 >