Logo MojaObčina.si

Cirkulane

DANES
1°C
-2°C
JUTRI
2°C
-2°C
491

Razširitev ekonomsko - poslovne cone v Dolanah

Občina Cirkulane objavlja povabilo k oddaji ponudbe za javno naročilo za Razširitev ekonomsko-poslovne cone v Dolanah. Ponudnike vljudno vabijo k oddaji ponudbe, ki mora biti v celoti pripravljena v skladu s predmetno razpisno dokumentacijo, ki je  dostopna na spletni strani občine Cirkulane.

Končni rok za oddajo ponudb je 5. 3. 2018 do 12:00 ure.

Operacijo delno financira Evropska unija, in sicer iz Evropskega sklada za regionalni razvoj. Operacija se izvaja v okviru »Operativnega programa za izvajanje Evropske kohezijske politike v obdobju 2014-2020«, prednostne osi »Dinamično in konkurenčno podjetništvo za zeleno gospodarsko rast«, v okviru prednostne naložbe »Spodbujanje podjetništva, zlasti z omogočanjem lažje gospodarske izrabe novih idej in spodbujanjem ustanavljanja novih podjetij, vključno s podjetniškimi inkubatorji«, specifičnega cilja »Povečanje dodane vrednosti MSP«.


Povezava na spletno stran evropske kohezijske politike v Sloveniji http://www.eu-skladi.si

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij