Logo MojaObčina.si
JUTRI
6°C
-3°C
SRE.
4°C
0°C
Oceni objavo

JAVNI RAZPIS ZA DODELITEV PRORAČUNSKIH SREDSTEV ZA POSPEŠEVANJE RAZVOJA MALEGA GOSPODARSTVA V OBČINI CIRKULANE V LETU 2022

Občina Cirkulane objavlja Javni razpis za dodelitev proračunskih sredstev za pospeševanje razvoja malega gospodarstva v Občini Cirkulane v letu 2022.

Vloga za posamezen ukrep je popolna, če vlagatelj do predpisanega roka za oddajo vlog v javnem razpisu predloži pravilno izpolnjeno zahtevano dokumentacijo, ki je navedena pri vsakem posameznem ukrepu posebej.

Za pravočasno oddano ponudbo se šteje ponudba, ki bo prispela po pošti na naslov naročnika ali bo oddana osebno do 30. 9. 2022 do vključno 12. ure.

Razpisno dokumentacijo lahko zainteresirani dobijo od dneva objave javnega razpisa na sedežu Občine Cirkulane ter na spletni strani Občine. Vse dodatne informacije v zvezi z razpisom dobijo zainteresirani na sedežu Občine.

Oglejte si tudi