Logo MojaObčina.si

Cirkulane

DANES
11°C
7°C
JUTRI
12°C
7°C
627

Strategija za mlade v Občini Cirkulane: spletna anketa

Na Občini Cirkulane se zavedamo, da so mladi in mlade družine pomemben člen v našem okolju, ki potrebuje posebno pozornost in obravnavo, prav zato imamo namen celovito in načrtovano urejati tudi področje mladih, v zvezi s čimer smo pristopili k pripravi strategije za mlade in mlade družine - Strategija za mlade v Občini Cirkulane za obdobje 2021-2025, in sicer na področju politike:
- izobraževanja,
- zaposlovanja,
- stanovanjske politike,
- podpore mladim družinam,
- informiranja mladih,
- mladinskega organiziranja,
- participacije mladih pri odločanju v lokalni skupnosti in
- mobilnosti mladih.

Osnovanje strategije želimo karseda prilagoditi izkazanim potrebam in željam, zato vljudno vabimo vse mlade v Občini Cirkulane, da izpolnite anketo na spletnem naslovu https://www.1ka.si/a/304263, do 15. 11. 2020. Anketa je namenjena mladim do vključno 29. leta in mladim družinam z vsaj enim otrokom, v kateri vsaj eden od staršev ni star več kot 38 let, otrok pa ne več kot 15 let. 

Mladi, za vas gre, oglasite se!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi