Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
V prvem delu noči bodo nevihte s krajevnimi neurji od zahoda zajele večji del Slovenije, v drugem delu noči pa prehodno povečini ponehale.
19°C | 28°C
petek, 30.06.2017
15°C | 28°C
sobota, 01.07.2017
15°C | 26°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 24°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 18h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja. Močni sunki zahodnega vetra in nalivi bodo ob prehodu hladne fronte najprej (okoli 22. ure) zajeli obalo, nato pa v približno treh urah prešli vso Slovenijo.
19°C
28°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Iskrene čestitke ob občinskem prazniku Občine ......


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
02.06.2016      00:17
A A

Iskrene čestitke ob občinskem prazniku Občine CirkulaneDeli:

Spoštovane občanke in občani Občine Cirkulane!

Iskrene čestitke ob občinskem prazniku, prazniku vseh nas, ki živimo v tem delu Haloz, tem prelepem koščku Republike Slovenije.
Praznovanje občinskega praznika je priložnost, da vsak krajan najde svoj razlog za praznovanje, za pregled in potrditev tistih skupnih podvigov,  ki so tudi njemu izboljšali življenje.
V Stranki modernega centra se bomo še naprej skupaj z vami zavzemali za skupen boljši jutri vseh prebivalcev naše občine.

Konec meseca maja je potekalo tudi praznovanje druge obletnice Stranke modernega centra-SMC in sicer v petek, 27. maja 2016 v Zbiljah. Dogodka smo se udeležili članice in člani SMC iz vseh koncev Slovenije. Poleg predsednika stranke dr. Mira Cerarja in ostalega vodstva so bili prisotni poslanke in poslanci, naši ministri in ministrice, na srečanju je bila tudi Violeta Bulc. Dr. Cerar se je v svojem nagovoru zahvalil vsem, ki so v velikem številu prišli iz vseh koncev Slovenije tudi z družinami: “Postajamo domači v tistem najbolj žlahtnem pomenu besede, da se lahko zanesemo eden na drugega. Pred dvema letoma se mnogi še poznali nismo, danes nas družijo vedno bolj tesne vezi, prijateljske in delovne.”


Na srečanju sta bili med drugim podeljeni tudi dve priznanji za aktivno delo in razvoj stranke na občinski ravni, ki sta ju prejeli LO Dravograd in SMC občine Cirkulane.


V SMC Cirkulane prejeto priznanje delimo z vsemi vami, ki si skupaj z nami prizadevate za reševanje izzivov na lokalni ravni s ciljem spreminjati in izboljšati kakovosti življenja na našem območju in širše v Sloveniji. Predvsem izpostavljamo revitalizacijo gradu Borl in implementacijo ukrepov Vladne delovne skupine za razvoj Haloz v naš prostor.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Cirkulane!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!