Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo na zahodu zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko rosi. Drugod bo dokaj sončno z nekaj zmerne oblačnosti. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 22 stopinj C.
7°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 16°C
ponedeljek, 23.10.2017
8°C | 10°C
torek, 24.10.2017
7°C | 15°C
sreda, 25.10.2017
8°C | 14°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
20°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Iskrene čestitke ob občinskem prazniku Občine ......


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
02.06.2016      00:17
A A

Iskrene čestitke ob občinskem prazniku Občine CirkulaneDeli:

Spoštovane občanke in občani Občine Cirkulane!

Iskrene čestitke ob občinskem prazniku, prazniku vseh nas, ki živimo v tem delu Haloz, tem prelepem koščku Republike Slovenije.
Praznovanje občinskega praznika je priložnost, da vsak krajan najde svoj razlog za praznovanje, za pregled in potrditev tistih skupnih podvigov,  ki so tudi njemu izboljšali življenje.
V Stranki modernega centra se bomo še naprej skupaj z vami zavzemali za skupen boljši jutri vseh prebivalcev naše občine.

Konec meseca maja je potekalo tudi praznovanje druge obletnice Stranke modernega centra-SMC in sicer v petek, 27. maja 2016 v Zbiljah. Dogodka smo se udeležili članice in člani SMC iz vseh koncev Slovenije. Poleg predsednika stranke dr. Mira Cerarja in ostalega vodstva so bili prisotni poslanke in poslanci, naši ministri in ministrice, na srečanju je bila tudi Violeta Bulc. Dr. Cerar se je v svojem nagovoru zahvalil vsem, ki so v velikem številu prišli iz vseh koncev Slovenije tudi z družinami: “Postajamo domači v tistem najbolj žlahtnem pomenu besede, da se lahko zanesemo eden na drugega. Pred dvema letoma se mnogi še poznali nismo, danes nas družijo vedno bolj tesne vezi, prijateljske in delovne.”


Na srečanju sta bili med drugim podeljeni tudi dve priznanji za aktivno delo in razvoj stranke na občinski ravni, ki sta ju prejeli LO Dravograd in SMC občine Cirkulane.


V SMC Cirkulane prejeto priznanje delimo z vsemi vami, ki si skupaj z nami prizadevate za reševanje izzivov na lokalni ravni s ciljem spreminjati in izboljšati kakovosti življenja na našem območju in širše v Sloveniji. Predvsem izpostavljamo revitalizacijo gradu Borl in implementacijo ukrepov Vladne delovne skupine za razvoj Haloz v naš prostor.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Cirkulane!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!