Logo MojaObčina.si
JUTRI
6°C
-3°C
SRE.
4°C
0°C
Oceni objavo

Tradicionalna 15. čistilna akcija Borl 2021 uspešno zaključena

Tradicionalna čistilna akcija grad Borl 2021, tokrat že jubilejna 15., je zelo uspešno zaključena. V soboto, 19. junija se nas je zbralo 25 prostovoljcev članov različnih društev in vaških odborov iz Občine Cirkulane in širše. Pokosili smo, pograbljali, pobrali smeti v parku ob gradu Borl... Že dva dni prej se je pokosilo z kosilnico, da je lažje grabljati, v petek pa se je zmulčilo okoli drevoreda ob poti k Borlu. Zdaj je grad še lepši. 

Hvala vsem, ki ste si kljub obilici svojega dela in drugih dogodkov vzeli čas in prišli na Borl in s svojim orodjem opravili odlično delo. To je prispevek lokalnih prebivalcev, ki živimo z Borlom in nam ni vseeno zanj.

Hvala vsem za donacije za izvedbo čistilne akcije.

Oglejte si tudi