Logo MojaObčina.si
JUTRI
2°C
4°C
SOB.
3°C
2°C
Oceni objavo

PRIJAVITE SE NA IZOBRAŽEVANJE "SOMMELIER I. STOPNJE"

Vabimo vas, da se prijavite na brezplačno izobraževanje Sommelier I.stopnjeki ga Občina Cirkulane organizira v okviru projekta Promocija turistične destinacije Haloze - Visit Haloze. Sprejeli bomo do 3 osebe, ki se bodo pripravljene izobraziti in svoje znanje deliti na način, da bodo izvajali vodenje degustacij vin za namene promocije Turistične destinacije Haloze, čemur se bodo zavezali s posebno izjavo po pridobitvi naziva. Prednost pri izbiri bodo imele osebe, ki imajo opravljen tečaj sommelier ljubitelj.

PRIJAVA:

Svojo prijavo oddate pisno na sedež občine ali na e-naslov obcina.cirkulane@cirkulane.si oziroma nas pokličete na 02 795 34 20 najkasneje do 16. marca 2022! Izobraževanje bo za udeležence brezplačno in se bo predvidoma začelo izvajati v prvi polovici aprila 2022. 


Oglejte si tudi