Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.09.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo dež večinoma ponehal. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 12, na Primorskem okoli 15 °C.
12°C | 24°C
torek, 24.09.2018
14°C | 20°C
sreda, 25.09.2018
5°C | 18°C
četrtek, 26.09.2018
3°C | 17°C
Opozorila
Sobota, 22.9.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
24°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Turizem v občini Brezovica in projekt ......


TURIZEM

| |
23.02.2018      11:12
A A

Turizem v občini Brezovica in projekt Slovenija hodiDeli:

Turizem smo ljudje in turizem je vedno bolj pomembna gospodarska panoga. GIZ – gospodarsko interesno združenje, katerih lastniki smo 41 hotelov 50 % in 50 % STO, slovenska turistična organizacija, ter pogodbeno ostali partnerji (tudi Občina Brezovica), je združenje pohodništva in kolesarjenja na državni ravni ter je bil tudi član strateške skupine za pripravo Strategije trajnostne rasti slovenskega turizma. Vabim vas na ogled povzetkov strategije turizma 2017–2021, kjer so outdoor dejavnosti pohodništvo in kolesarstvo v gorah na prvem mestu. Naj povzamem še strateško vizijo slovenskega turizma: »Slovenija je globalna zelena butična destinacija za zahtevnega obiskovalca, ki išče raznolika in aktivna doživetja, mir in osebne koristi.«

Pa naj še sama dodam, da smo varna država in da je naša občina oziroma Rakitna prav pisana na kožo takim gostom, pet zvezdičnim butičnim gostom, ki jih bo narava očarala, naša gostoljubnost pa začarala. Sedmo leto delovanja Hotela Rakitna smo končali s 60 % povišanjem prenočevanj in 20 % povišanjem gostinskih uslug. Gostje iz svetovno znanega podjetja za trženje prenočevanj »booking.com« so nas izbrali za zmagovalca leta 2017! Z brezmejno strastjo, predanostjo in trdim delom smo si prislužili nagrado Guest Review Award 2017!

Mi gremo naprej, kljub velikim težavam z okolico, vendar se vse da rešit, če so ljudje pripravljeni na sodelovanje v skupno korist.

Z veseljem Vam predstavljam tudi novi projekt »Slovenija hodi«. Ni kaj dosti dodatno pisati, lahko se zahvalim samo Občini Brezovica in PD Podpeč - Preserje za podporo pri izvedbi tega projekta. Vabljeni pa vsi, ki se v turizmu Občine Brezovica vidite, še posebej koča na Krimu, saj verjamem, da bo po nekaj letih to tako velik projekt, da ga Hotel Rakitna ne bo mogel gostinsko-turistično izpeljati sam! Pohodništvo in kolesarstvo naj bi bilo temelj turizma na Rakitni, mi pa že pripravljamo tudi druge vzporedne dejavnosti: terapija po Domančiču, alternativna medicina, ordinacija nevrologije in še štirih zdravnikov, fizioterapija, masaža, tečaji tujih jezikov in še in še. Nihče nas ne more ustaviti. Vljudno vabljeni k sodelovanju na vseh področjih! Beseda sreča izhaja iz izpeljanke nekoga srečati in veselim se pozitivnih srečanj! 


Sončni pozdravček iz najlepše vasi na svetu, Rakitne!
Hotel Rakitna, Meta Šimenko in Tim Šimenko

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Brezovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Barjanski List
Številka: 19
Izšla: 03.09.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.