Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
29°C
19°C
JUTRI
27°C
18°C
1341

Športna vadba za predšolske otroke v Preserju (pričetek 01.10.2018)

Namiznoteniški klub Preserje tudi letos v mali telovadnici OŠ Preserje organizira

  

ŠPORTNO VADBO ZA NAJMLAJŠE OTROKE - starosti od 1-3 let skupaj s starši

PONEDELJEK in SREDA od 17:15-18:15 ure

Vključevanje staršev v skupno športno vadbo otrok je pomembno, saj se otrok počuti varnega, z veseljem sodeluje, je zaupljiv in uspešno izvaja naloge, ki jih brez pomoči staršev ne bi zmogel. Program obsega gibalne dejavnosti kot so: plazenje, lazenje, hoja, tek skoki, poskoki, potiskanje, vlečenje, metanje,…hkrati pa otroci s tovrstno vadbo razvijajo še gibalne sposobnosti: gibljivost, koordinacija, ravnotežje,…

 

ŠPORTNO VADBO ZA PREDŠOLSKE OTROKE – starosti 4-6 let

PONEDELJEK in SREDA od 18:15-19:15 ure

Program vadbe je prilagojen starostni skupini 4-6 let. Obsega pestro izbiro športnih vsebin (igre z različnimi žogami, elementarne igre, vadba po postajah..), ki pripomorejo motivirati otroke in jim na prijazen način privzgojiti športne navade. Priporočamo, da vključite otroke v program vadbe in tako del prostega časa preživijo v organizirani športni vadbi. Dosedanje izkušnje so pokazale, da se ti otroci lažje in hitreje učijo in tako lažje vključujejo v skupinskem druženju z ostalimi vrstniki. Sama športna vadba pa dobro vpliva tudi na zdravstveni vidik.

 

Vadbo bo izvajala Manca Šlibar v mali telovadnici OŠ Preserje. Za vadbo je potrebna osnovna športna oprema: copati, kratke hlače, majica, trenirka,...

 

PRIČETEK VADBE: ponedeljek 01.10.2018

 

Vpis in dodatne informacije v času vadbe ali na ntk.preserje@gmail.com

VABLJENI!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi