Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 18.09.2018

pretežno jasno
Popoldne bo pretežno jasno. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 29, v Vipavski dolini in na Goriškem okoli 30 °C.
15°C | 28°C
sreda, 19.09.2018
15°C | 29°C
četrtek, 20.09.2018
15°C | 28°C
petek, 21.09.2018
14°C | 29°C
sobota, 22.09.2018
14°C | 24°C
Opozorila
Torek, 18.9.2018 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
28°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

NTK Preserje išče dodatnega ......


ŠPORT, VRTEC, OSNOVNA ŠOLA, DRUŠTVA

| |
24.08.2017      15:36
A A

NTK Preserje išče dodatnega vaditelja/vaditeljico športne vadbeDeli:
Namiznoteniški klub Preserje že vrsto let uspešno deluje na športnem področju občine Brezovica. V dolgoletnem obdobju smo vzgojili številne dobre igralce in igralke, ki so posegali po najvidnejših rezultatih, osvajali medalje in pokale ter naslove državnih prvakov. Še posebej smo bili uspešni pri delu z najmlajšimi. 
V novi sezoni iščemo dodatnega vaditelja/vaditeljico za izvajanje športne vadbe otrok. 
Predvideno je delo z dvema skupinama: 
1.) Športna vadba za otroke od 1-3 let starosti. Vadba poteka skupaj s starši. Program obsega gibalne dejavnosti kot so: plazenje, hoja, tek skoki, poskoki, potiskanje, vlečenje, metanje, zadevanje,…hkrati pa bodo s tovrstno vadbo razvijali še gibalne sposobnosti: gibljivost, koordinacija, ravnotežje,…
2.) Športna vadba za predšolske otroke od 4-6 let starosti. Program obsega pestro izbiro športnih vsebin (igre z različnimi žogami, elementarne igre, vadba po postajah..), ki pripomorejo motivirati otroke in jim na prijazen način privzgojiti športne navade. 
Vadba bo potekala v telovadnici OŠ Preserje, Preserje 60, 1352 Preserje predvidoma od sredine meseca septembra 2017 do junija 2018 dvakrat tedensko predvidoma med 17:00 in 19:30 uro pod mentorstvom Rogelj Benjamina, dipl.prof.šp.vzgoje.
Z namenom vzpodbujanja športa v občini Brezovica in kvalitetnega poučevanja otrok k sodelovanju vabimo vse, ki ste dopolnili starost 18 let imate interes do dela z otroki in bi se v naše delo želeli vključiti kot vaditelj športne vadbe. Zaželjeno je da imate eno izmed navedenih kompetenc: diplomant fakultete za šport ali študent fakultete za šport ali vzgojitelj predšolskih otrok ali vaditelj športne vadbe otrok ali učitelj razrednega pouka.
Vabimo vas, da svojo prošnjo s kratkim življenjepisom, dokazili in kontaktnimi podatki posredujete do 10.septembra 2017 na elektronski poštni naslov ntk.preserje@gmail.com ali NTK Preserje, Preserje 2, 1352 Preserje
Veselimo se odziva ter vas prijazno pozdravljamo.
Namiznoteniški klub Preserje0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Brezovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Barjanski List
Številka: 18
Izšla: 29.06.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.