Logo MojaObčina.si

Brezovica

JUTRI
13°C
10°C
SRE.
22°C
11°C
Deli
2276

NTK Preserje in STK Marathon Zagreb uspešno izvedla vikend priprave

NTK Preserje je 16. in 17. junija 2017 gostil namiznoteniški klub STK Marathon iz Zagreba. 

V petek, 16.06., popoldne je bil izveden daljši trening, v soboto 17.06. pa krajši trening in tekmovalni turnir. Na turnirju je največ znanja in izkušenj pokazala Maja Šuman (STK Mladost) , drugo mesto je zasedel Tibor Ožanič (NTK Melamin), tretje pa Rebeka Lukič (NTK Preserje).

 

Igralci in trenerji obeh ekip so srečanje dodobra izkoristili za kvaliteten trening in spoznavanje različnih stilov igre (veliko obrambnih igralcev in igralk) in izmenjali koristne informacije o namiznoteniški igri.

 

Po končanem srečanju v dvorani smo sončno sobotno popoldne izkoristili še za tradicionalni klubski piknik ob zaključku tekmovalne sezone 2016/17. Pred staro namiznoteniško dvorano se je zbralo večje število otrok in staršev, sodnikov in simpatizerjev kluba. Vsi prisotni so se strinjali, da je bil dogodek uspešen in že z nestrpnostjo pričakujemo poletne skupne priprave, ki bodo meseca avgusta v Sv.Martinu na Muri (Hrvaška).

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

MBA vhodna vrata in okna
Kadrovska Asistenca-stranski