Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
V prvem delu noči bodo nevihte s krajevnimi neurji od zahoda zajele večji del Slovenije, v drugem delu noči pa prehodno povečini ponehale.
17°C | 25°C
petek, 30.06.2017
16°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 25°C
ponedeljek, 03.07.2017
14°C | 26°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 18h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja. Močni sunki zahodnega vetra in nalivi bodo ob prehodu hladne fronte najprej (okoli 22. ure) zajeli obalo, nato pa v približno treh urah prešli vso Slovenijo.
17°C
25°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Brezovški hokejisti na rolerjih slovenski ......


ŠPORT

| |
15.05.2017      14:34
A A

Brezovški hokejisti na rolerjih slovenski podprvakiDeli:

Inline hokej klub Itak sport Brezovica je letos dosegel največji uspeh v članski kategoriji v zgodovini kluba. V inline hokejskem državnem prvenstvu Slovenije 2016/2017 je zasedel odlično 2. mesto. Po lanski neuspešni sezoni, ko so zasedli četrto mesto, so fantje letos še bolj resno pristopili k tekmovalni sezoni. Po rednem delu sezone so zasedali 4. mesto. V končnici so najprej v četrtfinalu gladko premagali ekipo IHK SRAKE, in sicer z 2:0 v zmagah. Sledila je polfinalna serija z ekipo HK LUFTARJI iz Kranja. Po predvidevanjih so se obetale napete tekme v borbi za finale, v katerem še nobena od omenjenih ekip ni tekmovala. S polfinalom so brezoviški hokejisti kar presenetljivo gladko opravili, saj so serijo dobili že v dveh tekmah, hkrati pa so si zagotovili veliko plus razliko v golih (10:1, 13:7). Optimizem pred prvim finalom je naraščal. Za drugo mesto v finalu sta se pomerili ekipi HK Dinamiti Horjul in ŠD Citypark Strele, ki imata že dolgo primat v slovenskem inline hokeju. V finale se je gladko uvrstila ekipa Horjula. Pred nami je bila težko pričakovana finalna serija na dve dobljeni zmagi. V prvi finalni tekmi, ki je bila polna emocij in razburljivih trenutkov, smo izgubili s 6:3. Sledila je še druga tekma v Horjulu, kjer pa žal nismo bili tako konkurenčni kot na prvi tekmi, saj je bila ekipa nepopolna zaradi kazni in bolezni. Ekipa Horjula je unovčila kvaliteto ter predvsem izkušnje z nastopanjem v finalu in osvojila državni naslov. Ob porazih je bilo prisotno nekaj razočaranja, vendar je potrebno čestitati nasprotniku za zasluženo osvojeno lovoriko. Do konca sezone nas čakajo še tekme za pokal Slovenije, kjer smo med nosilci žreba. Osvojeno drugo mesto nam daje nov zagon za prihodnost, da mogoče v prihodnosti stopimo tudi na najvišjo stopničko. Če sta volja in želja, je tudi vrh dosegljiv.

Klemen Zaletel
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Brezovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Barjanski List
Številka: 5
Izšla: 26.05.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7
28.06.201 | Šport
Pohod na Strelovec
28.06.201 | Družabni dogodki
ŠPORTNE IGRE V DEOS CENTRU STAREJŠIH NOTRANJE GORICE
29.06.201 | Družabni dogodki
EKO TRŽNICA