Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
1°C
-3°C
JUTRI
4°C
-2°C
7931

Ureditev makadamske ceste - Cesta v log proti Gmajnicam

Občina Brezovica skupaj z Mestno občino Ljubljana ureja makadamsko cesto, ki povezuje naselje Postaja na Brezovici proti Gmajnicam. Cesta se bo razširila in asfaltirala. Velik del investicije pokriva Mestna občina Ljubljana. Investicija se bo izvajala dva meseca. Prosimo za strpnost, saj bo omenjeni odsek pogosto zaprt za ves promet.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.

Drago Stanovnik 22. 09. 2017

Vsekakor je to pohvalna novica. Zato zasluži Občina Brezovica, za uspeh pri pogajanjih z naravovarstveniki vso pohvalo. Aktivnosti pa bi se morale nadaljevati tudi naprej po cesti ob železnici, do letališča Brezovica, do koder je že asfaltirana cesta iz Vnanjioh Goric.