Logo MojaObčina.si

Brezovica

JUTRI
33°C
19°C
ČE.
36°C
21°C
981

Turistična in promocijska taksa v Občini Brezovica

Na podlagi zahtev novega Zakona o spodbujanju razvoja turizma (Uradni list RS, št. 13/18,  ZSRT-1) je Občinski svet Občine Brezovica septembra 2018 sprejel nov ODLOK  O TURISTIČNI IN POMOCIJSKI TAKSI V OBČINI BREZOVICA, ki je bil objavljen v Uradnem listu RS, št. 67/2018 in je dostopen na https://www.uradni-list.si/glasilo-uradni-list-rs/vsebina/2018-01-3259/odlok-o-turisticni-in-promocijski-taksi-v-obcini-brezovica.

 

Določbe Odloka glede višine turistične takse in predpisane promocijske takse se uporablja od 1. 1. 2019 dalje. Višina turistične takse ostaja 0,92 EUR, ki pa se ji prišteje še promocijska taksa v sorazmerni višini 0,23 EUR. Skupna višina obeh taks tako znaša 1,15 eurov na osebo na dan. Turistično in promocijsko takso iz prvega in drugega odstavka 3. člena Odloka bodo zavezanci nakazali na poseben račun Občine Brezovica do 25. dne v mesecu za pretekli mesec in na predpisan način, ki je objavljen na spletnih straneh občine - https://www.brezovica.si/turisticna-taksa/.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

MBA vhodna vrata in okna
Kadrovska Asistenca-stranski