Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
21°C
15°C
JUTRI
25°C
14°C
6720

Poslovanje, telefonske informacije in naročanje strank v Upravni enoti Ljubljana

Zaradi preprečevanja morebitnih okužb s COVID-19 in zaradi povečanega števila klicev bo upravno poslovanje Upravne enote Ljubljana še naprej potekalo po sistemu naročanja strank (kadar je to le mogoče oz. kadar je upravno storitev mogoče izvesti brez prisotnosti stranke).

Upravna enota Ljubljana obvešča stranke na Sektorju za upravne notranje zadeve (Tobačna ulica 5), da z 11. 5. 2020, lahko za naročanje in informacije pokličete na sledeče telefonske številke:

- Oddelek za javni red (naročanje za izdajo osebnih izkaznic ter potnih listov) in Oddelek za promet (naročanje za izdajo vozniških ter prometnih dovoljenj): 01 306 30 26, 01 306 30 14 in 01 306 30 70.

- Oddelek za matične zadeve (izdaja izpiska iz matičnega registra o rojstvu in smrti, prijava sklenitve zakonske ali partnerske zveze, priznanje očetovstva): 01 306 32 41.

- Oddelek za tujce: 01 306 32 60 ter 01 306 32 87.

Prav tako naročamo tudi stranke, ki želijo pridobiti spletno digitalno potrdilo, overiti podpise, pridobiti garantna pisma ter vrednotnice. Te storitve lahko uredite samo na lokacijah Bežigrad, Center, Moste-Polje, Šiška ter Vič-Rudnik.
Telefonska številka za naročanje zgoraj omenjenih storitev je: 01 306 35 20.

Overitev podpisa za namen spremembe lastništva motornega vozila na tej telefonski številki ne sprejemamo. To lahko po predhodnem naročilu uredite na Oddelku za promet (Sektor za upravne notranje zadeve, Tobačna ulica 5).

Še vedno velja usmeritev, da se vse upravne storitve plačuje brezgotovinsko oz. kartično.

Hvala za razumevanje.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi