Logo MojaObčina.si
DANES
18°C
14°C
JUTRI
22°C
10°C
Oceni objavo

Krajevni uradi na območju Upravne enote Ljubljana zaprti še do 29.9.2023

Spoštovani, obveščamo vas, da bodo krajevni uradi Ig, Notranje Gorice, Velike Lašče, Dobrova, Dol pri Ljubljani in Škofljica zaprti v času poletnih počitnic in sicer od 3. 7. 2023 do 29. 9. 2023.

Stranke lahko vse zadeve urejajo na Upravni enoti Ljubljana, Tobačna ulica 5, Krajevnem uradu Medvode ali na Linhartovi cesti 13 (zgolj storitve: osebna izkaznica, potni list, zamenjava vozniškega dovoljenja), v času uradnih ur.

Stranke se za obisk lahko naročijo na tel. št. 01/828-16-90, na elektronski naslov narocanje.uelj@gov.si ali preko spletne aplikacije UeNaročanje, https://uen.ortus-inc.si (za potrditveno sporočilo termina preverite vsiljeno pošto).

Upravna enota Ljubljana

Oglejte si tudi