Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
2°C
-5°C
JUTRI
0°C
-2°C
2605

Neprevoznost Ceste na postajo - Brezovica

Spoštovani,

 

obveščamo vas, da bo zaradi del v sklopu projekta »Izgradnja infrastrukture na Cesti na postajo«, v času od 19. 9. 2018 do 21.9.2018 Cesta na postajo (na odseku med Podpeško cesto in Podsvetijo) neprevozna.

 

Prosimo, da prebivalci v območju del za osebna vozila uporabljate cesto proti Gmajnicam oz. staro železniško traso (po kateri bo v času zapore dovoljen dvosmerni promet) oz. si  zagotovite parkirišče za avtomobile izven obravnavanega območja.

 

Za interventna vozila in pešce bo prevoznost oz. prehodnost ceste zagotovljena.

 

 

Prosimo za strpnost in razumevanje!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!