Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
7°C
3°C
JUTRI
3°C
2°C
7168

Najdena papiga v Žabnici

Včeraj se je na območju Žabnice našla svetlomodra srednje velika udomačena papiga z oranžnim kljunom in obročkom na nogi.

Lastnik naj poklice na stevilko 051 344 805.

Petra Prevec

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 1

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.

Davorin Kordiš 11. 10. 2018

Zahvaljujeva se družini Prevc, Družini Tomc in njihovim sosedom, za izredno požrtvovalno reševanje najinega malega aleksandra Baluja, ki nama je pobegnil . Ne srečaš pogosto tako dobrih ljudi, zato sva jim še posebno hvaležna. Breda In Davorin Kordiš Vnanje gorice.

Davorin Kordiš 11. 10. 2018

Zahvaljujeva se družini Prevc, Družini Tomc in njihovim sosedom, za izredno požrtvovalno reševanje najinega malega aleksandra Baluja, ki nama je pobegnil . Ne srečaš pogosto tako dobrih ljudi, zato sva jim še posebno hvaležna. Breda In Davorin Kordiš Vnanje gorice.

Digitalni marketing v Slovenij