Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Ponoči se bo od zahod zjasnilo in zjutraj bo povsod pretežno jasno. Predvsem v severni in vzhodni Sloveniji bo pihal okrepljen severni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah okoli 0 stopinj C.
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 14°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 19°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
sobota, 28.10.2017
8°C | 15°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
17°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Najava prenove spletne strani - MojaObčina.si ......


OBVESTILA

| |
30.08.2016      16:09
A A

Najava prenove spletne strani - MojaObčina.si prihaja v Brezovico


Čeprav radi prebiramo naslove, ki orisujejo krize, uspehe in druge razburljive pripetljaje čez lužo in dlje, nas vse najbolj zanima, kaj se dogaja blizu nas, v lokalnem okolju – v naši občini. Kaj prinaša MojaObčina.si lokalnim bralcem in kaj lokalnim veljakom?


Deli:

Lokalno dogajanje, ki ga veliki mediji preslišijo

Lokalne novice so najbolj brane novice v Sloveniji, kar ni čudno, saj gre za poročanje o dogodkih, ki se nas najbolj in vsak dan dotaknejo. Lokalni portal MojaObčina.si, združuje lokalno dogajanje v slovenskih občinah na enem mestu in ponudi največji izbor tistih novic, ki jih sicer ne najdemo v osrednjih vseslovenskih medijih, poleg tega pa je lokalni vir za dogodke, zanimivosti, razprave, prosta delovna mesta in aktualne razpise iz vaše občine. Od septembra naprej boste lahko spremljali vse aktualno dogajanje v vaši občini na www.mojaobcina.si/brezovica in vsebino portala tudi sami soustvarjali.

Popolna e-storitev za občine in občane!

Posebnost portala MojaObčina.si je v tem, da lahko vsebine tudi sami upravljate in jih soustvarjate, kar je predvsem zanimivo za lokalne skupnosti, društva in organizacije, ki za svoje domače okolje veliko storijo, le stežka pa pridejo do medijskih izpostavitev, da bi o njihovem delovanju izvedeli tudi drugi. Vabljeni ste torej vsi lokalni bralci in lokalni ustvarjalci iz raznih ustanov, zavodov, šol, društev, krajevnih skupnosti, ki ste že zadolženi za pisanje oziroma obveščanje ali pa bi to še radi postali, da se jim pridružite. Smo omenili, da je za društva in druge »lokalce« to brezplačno?

V projekt je trenutno vključenih 74 občin, do konca leta pa bo ekipa dodala še 15 novih občin. Prispevke že danes zagotavlja več kot 6.646 avtorjev, ki jih ureja dobrih 100 lokalnih urednikov. 

Ne veste kje začeti?

Vas torej zanima, kako oblikovati novice/dogodke, katere medijske kanale (Facebook, Twitter,...) izbrati ter najpomembnejše, kako se vi lahko pridružite spletni lokalni skupnosti Občine Brezovica.
 

Pridružite se nam na delavnici v septembru!


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA BREZOVICA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Barjanski List
Številka: 9
Izšla: 29.09.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2
24.10.2017
Danes ni dogodkov.
28.10.201 | Družabni dogodki
Dan odprtih vrat PGD Brezovica
28.10.2017 | Šport
Namizni tenis: 1. liga (Ž) NTK Preserje : NTD Kajuh-Slovan
28.10.2017 | Družabni dogodki
Jesenska prireditev »Pivo in pecivo«
28.10.2017 | Družabni dogodki
Jesenska prireditev »Pivo in pecivo«
02.11.201 | Ostalo
Tržnica v Podpeči
02.11.2017 | Šole in vrtci
Ura pravljic

Bodite prvi pri oddaji mnenja.