Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
14°C
5°C
JUTRI
15°C
4°C
Deli
8984

Dela na Cesti na postajo

Dela na Cesti na postajo prihajajo v zaključno fazo. Tako že poteka priprava na grobo asfaltiranje ceste od transformatorske postaje do odcepa za Podsvetijo. Zaradi obsežnih pripravljalnih del bo občasno moten promet, še posebno za tovorna vozila. Prosimo za razumevanje. Asfaltiranje bo potekalo v soboto, 1. 9. 2018. Za lažji dostop bo v tem tednu sproščen promet na povezavi proti naselju Gmajnice, kjer je možen promet z osebnimi vozili. Naslednji teden se na tem odseku nadaljujejo dela in bo ponovno uvedena popolna zapora ceste. Po potrebi se bo prometni režim na Cesti na postajo dnevno prilagajal, tako da prosimo, da sproti spremljate postavitev cestne signalizacije. Zaključek del pričakujemo do konca septembra 2018.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi