Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
1°C
-1°C
JUTRI
-2°C
-3°C
Deli
2254

15 mio EUR za naložbe v predelavo ali trženje kmetijskih proizvodov

Ministrstvo za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano je v Uradnem listu danes objavilo nov javni razpis za naložbe v predelavo, trženje oziroma razvoj kmetijskih proizvodov. Skupno je razpisanih 15 mio evrov nepovratnih sredstev, namenjena pa so nadaljnjim naložbam v povečevanje konkurenčnosti živilsko-predelovalne panoge in uspešnemu trženju kmetijskih proizvodov. Upravičenci bodo vloge lahko oddali med 4. junijem in 12. septembrom 2018.

Več si lahko preberete na naslednji povezavi:

https://www.program-podezelja.si/sl/136-infoteka/nove-novice/904-11-5-2018-15-mio-eur-za-nalozbe-v-predelavo-ali-trzenje-kmetijskih-proizvodov

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij