Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
17°C
4°C
JUTRI
17°C
4°C
5238

Voščilo župana ob občinskem prazniku Občine Brezovica

Spoštovane občanke in občani,

naša skupna zaveza k uravnoteženemu razvoju občine ostaja naš primarni cilj. Prav tako ostajajo prioriteta naše ključne razvojne naloge. Skrb za okolje in čisto pitno vodo, ustvarjanje pogojev za uspešno vzgojo in izobraževanje otrok ter zagotavljanje splošne in prometne varnosti. Tem ključnim in vrsti drugih ciljev ostajamo zavezani tudi v prihodnje. Sodimo med najrazvitejše in razvojno najbolj prodorne občine. A ciljev in načrtov imamo še veliko. Vrsta pomembnih projektov je pred nami. Skupaj z vami si bomo prizadevali za njihovo uresničitev. Premoremo  voljo in enotnost. To nas dela drugačne. Uspešnejše.

Ob občinskem prazniku vam čestitam v imenu Občinskega sveta in občinske uprave Občine Brezovica.


Župan

Metod Ropret

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi