Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
12°C
9°C
JUTRI
20°C
9°C
2123

Prišel je Božiček

Prišel je Božiček, 
sveti možiček, 
prišel je z neba …

 

December je živ in živahen tudi v naši občini, kajti to je čas, ko se čarobnost skriva povsod. Tradicionalno se vsako leto v naših krajih za hip ustavi Božiček in obdari najmlajše. V soboto, 7. decembra, je Božiček poleg otrok v Rakitni in Podpeči obiskal in obdaril tudi malčke v dvorani Doma krajanov. Letos so otroci, njihovi starši ter dedki in babice najprej uživali v lutkovni predstavi z naslovom Kdo naredi Božič? 

Njihov božični nasmeh na obrazih in iskrice v očeh je še bolj navdušilo Božičkovo obdarovanje, saj Božiček ni prišel praznih rok. Prejeli so različna zelo lepa darila, gleda na starost. Njihovo navdušenje težko opišem, dvorana je bila do zadnjega sedeža zapolnjena, otroški smeh (in smeh nas odraslih) je bil pristen in prešeren. Bilo je enkratno in veselo vzdušje za vse. 

Ker se je Božičku že mudilo še na obisk k otrokom v OŠ Brezovica, so tako kot vsako leto pri razdeljevanju daril pomagali Božičkovi zvesti prijatelji. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi