Logo MojaObčina.si

Brezovica

JUTRI
25°C
12°C
PON.
18°C
13°C
Deli
3812

Obisk Božička 2017

V soboto, 9. decembra, je občino Brezovica spet obiskal Božiček. Prišel pa ni sam, pač pa v pisani družbi svojih pomočnikov, župana in igralcev iz KUD Janez Jalen, ki so za otroke pripravili tudi predstavo z naslovom Gusarja iščeta Božička. Za občino Brezovica si je Božiček vzel celotno popoldne in obiskal najprej otroke na Rakitni, potem v Podpeči, nato v Notranjih Goricah, nazadnje pa še na Brezovici, tako da je svojo energijo lepo porazdelil med vse otroke. Prav povsod je bil obisk velik in otroci so pokazali, da imajo Božička radi ravno toliko, kot on njih. Navdušeno so mu skakali v naročje, Božiček pa si je vzel čas, da je s prav vsakim tudi poziral pred fotoaparatom, če si je to zaželel. Očitno so bili otroci na Brezovici tudi letos zelo pridni, saj je Božiček s pomočjo župana in svojih zvestih pomočnic med njih razdelil ogromno daril, tako da je vsak otrok odšel z nasmehom domov. Ob darilih pa so bili otroci veseli tudi gledališke predstave, ki so jo navdušeno spremljali, se čudili in smejali ter navijali, da sta gusarja uspela najti Božička in ga pripeljati med njih. Povsod je obisk Božička minil v prijetnem vzdušju. Božiček se je zahvalil Občini Brezovica, ki je omogočila njegov obisk in se potrudila, da je bilo otrokom lepo. Posebej pa je pohvalil brezoviške otroke, ki so ga tako lepo pričakali, da že komaj odšteva dni, ko jih bo spet lahko obiskal.

Miha Žgajnar

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Kadrovska Asistenca-stranski
MBA vhodna vrata in okna