Logo MojaObčina.si
DANES
5°C
4°C
JUTRI
6°C
4°C
5518

Vstopimo v novo gledališko sezono s Teatrom Janez Jalen

Začenja se nova gledališka sezona, v kateri si bomo ogledali nove abonmajske, mladinske in domače predstave. V oktobru vabljeni na ogled ponovitev predstave Svetniki, zatem pa sledi abonma. V lanski gledališki sezoni je bila odpovedana abonmajska predstava, na katero, brez skrbi, nismo pozabili! Tudi ta bo v kratkem na sporedu.

V pogonu je mladinska skupina, ki bo prav tako v jesenskem času odigrala predstavo Fantastičnih 7, z njo pa se bodo predstavili tudi na festivalu Vizije. Nato jih čaka že kopica novih projektov, mentorji vzpostavljajo še mlajšo, osnovnošolsko gledališko sekcijo. Mladi so naša prihodnost, polni so energije in prav zato jih poskušamo navdušiti za gledališče in ustvarjanje. Prisrčno vabljeni na vse prihajajoče predstave na goriškem odru!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi