Logo MojaObčina.si

Brezovica

JUTRI
28°C
18°C
NED.
29°C
18°C
11246

Prvi primer okužbe v občini Brezovica

Nezadržno širjenje koronavirusa v Sloveniji je doseglo tudi občino Brezovica, kjer je bil zabeležen prvi potrjeni primer okužbe. Omenjeni primer je bil zaznan v kraju Preserje, zaradi česar bo v naslednjih dneh še toliko bolj pomembno, da se občani obnašajo preventivno in ustvarijo pogoje, s katerimi bi čim bolj zmanjšali možnost širjenja.

 

Župan občine Brezovica ponovno poziva prav vse občane občine Brezovica ter še posebej krajane v Preserju, naj dosledno spoštujejo navodila pristojnih služb. Ob tem je potrebno ponovno omeniti, da povsem omejite socialne stike, se izogibate kakršnemukoli druženju ter ostanete doma! 

 

Občina Brezovica

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi