Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
19°C
11°C
JUTRI
18°C
11°C

Poziv župana in Štaba Civilne zaščite Občine Brezovica glede preprečevanja širjenja okužb z virusom COVID-19

Zaradi ponovnega porasta širjenja okužb v zadnji dneh v državi, župan in Štab CZ Občine Brezovica pozivata organizatorje javnih prireditev oziroma drugih druženj v občini Brezovica, da jih ne izvajajo zaradi povečane nevarnosti za širjenje okužbe z virusom COVID-19. Vse prireditve in druženja naj se prestavijo na kasnejši čas ali pa naj jih izvedejo na drugačen način (preko spletnih orodij). 

Prav tako vse občanke in občane pozivamo k upoštevanju vseh predpisanih ukrepov NIJZ in upoštevanje vladnih odlokov za preprečevanje širjenja okužb. Izkušnje kažejo, da lahko širjenje bolezni preprečimo oziroma omejimo samo s skupnimi močmi ob upoštevanju vseh priporočil. 

 

Župan Metod Ropret in Štab CZ

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi