Logo MojaObčina.si

Brezovica

JUTRI
6°C
-2°C
SRE.
4°C
-2°C

Delo občinske uprave v času razglasitve epidemije - NOVO OBVESTILO

Vlada je v nedeljo, 18.10.2020, na večerni dopisni seji na podlagi Zakona o nalezljivih boleznih izdala Odlok o razglasitvi epidemije nalezljive bolezni COVID-19 na območju celotne države, ki velja 30 dni in sicer od ponedeljka, 19.10.2020, dalje.

 

Obveščamo vas, da občinska uprava Občine Brezovica od ponedeljka, 26.10.2020, naprej opravlja delo od doma, ki je odrejeno skladno z Zakonom o delovnih razmerjih zaradi pojava širjenja nalezljive bolezni Covid 19, ki ogroža življenje in zdravje ljudi in zaradi preprečevanja njenega nadaljnjega širjenja.

 

Kljub temu, da bodo zaposleni od ponedeljka do preklica delo opravljali na domu, bodo uslužbenci dosegljivi na mobilne telefone in po elektronski pošti, da bo delo potekalo kar se da nemoteno.

 

Do nadaljnjega je občinska stavba zaprta in tudi uradnih ur za stranke ni.

 

Za vprašanja in potrebne splošne informacije smo dosegljivi na elektronskem naslovu: info@brezovica.si 

 

Hvala za razumevanje.

 

Občina Brezovica 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi