Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo sončno z nekaj spremenljive oblačnosti. Nastale bodo krajevne nevihte. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 34 stopinj C.
17°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
18°C | 28°C
ponedeljek, 26.06.2017
15°C | 30°C
torek, 27.06.2017
14°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
16°C | 32°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 11h
V večjem delu Slovenije bo danes toplotna obremenitev še visoka.
17°C
33°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

Dodajte vaši koži super hranilo: SOS olje


ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
05.03.2015      14:49
A A

Dodajte vaši koži super hranilo: SOS olje


Verjetno ste že slišali za zdravilne lastnosti ognjiča. Tokrat vam predstavljamo oljni serum za nego kože obraza, ki vsebuje poleg ognjiča še druge zdravilne učinkovine. Gre za SOS oljni serum organske kozmetike Heaven by Deborah Mitchell.


Deli:

Kakšen je učinek SOS oljnega seruma?

Ta “čudežni” anti-age izdelek vsebuje sestavine, ki dokazano popravljajo poškodbe na koži, na novo izgrajujejo kožne celice, poskrbijo za bolj mehko kožo ter bolj enakomeren ten kože.

SOS olje lahko popolnoma spremeni vašo vsakdanjo nego kože, saj ga uporabite na mestih kjer je to najbolj potrebno. Par kapljic bo nahranilo vašo kožo, ojačalo nohte, suhi lasje bodo postali bolj svilnati, mozolji se bodo zmanjšali, ogrci izginili, suha področja kože pa bodo zopet dobila normalen izgled. Vsebuje organsko olje ognjiča, vitamina A in B ter beta karoten, zato mu ne pravijo zaman “tekoče zlato”.

 

O ognjiču

Ima adstringentne (zoževanje površinskih krvnih žilic), antibakterijske, protiglivične in protivnetne lastnosti. Ognjič ščiti, razkužuje in neguje kožo ter pospešuje njeno obnovo. Pomirja razdraženo kožo, preprečuje njeno izsušitev in pokanje, koži daje svežino in jo naredi gladko, elastično in mehko, ščiti kožo pred vplivi vremena in okolja.

Zunanja uporaba ognjiča (krema, olje, tinktura) je tako primerna za blaženje težav, povezanih z vneto ali suho kožo, kot so odrgnine, različne opekline, suhi ekcemi, za celjenje malih ranic, za blaženje težav pri glivičnih obolenjih, vnetju ven, čirih ter krčnih žilah.

 

O vitaminu A

Pod vitamin A spadajo nenasičene organske sestavine kot so retinol, retinal, retinoična kislina in več provitamin A karotenoidov, med katerimi je beta karoten najbolj pomemben. Še posebno retinoična kislina je tista, ki vzdržuje zdravje normalne kože s tem, ko sodeluje pri diferenciaciji keratinocitov (nedozorelih kožnih celic) v zrele kožne celice. Pri zdravljenju aken uporabljajo vitamin A z namenom, da zmanjša velikost in samo izločanje lojnic. Vpliva tudi na zmanjšanje števila bakterij v žleznih izvodilih kot tudi na površini kože ter zmanjša vnetje preko inhibicije vnetnih mediatorjev.

 

O vitaminu B

Vitamin B je idealna snov v izdelkih za nego kože, še posebno za nego suhe kože in kože s pigmentnimi madeži. Vitamin B vpliva na bolj enakomeren ten kože ter pomaga pri stanjih kot so rosacea, akne, ekcem, dermatitis ter pri suhi in od sonca poškodovani koži.

 

O beta karotenu

Beta karoten je ena od oblik vitamina A in varuje kožo pred poškodbami zaradi sončenja, poskrbi za bolj enakomeren ten ter izboljša teksturo kože. Zaradi antioksidativnih lastnosti ga uporabljamo v izdelkih za nego kože proti staranju.


Torej v SOS olju so le najboljše sestavine!

Ta multi-regenerativni kompleks združuje moč in sinergijo vitaminov ter zdravilnega ognjiča, ki izboljša elastičnost in videz kože. Prebudite svoje kožne celice z SOS oljem!


Kako ga uporabiti?

Kapljico SOS olja vmasirajte zjutraj in/ali zvečer neposredno na kožo obraza ali ga dodajte v kremo oz. v čistilno mleko. Ena kapljica bo zadostovala za ves obraz.


SOS oljni serum je drug najbolj iskan izdelek kozmetike Heaven poleg maske za obraz s čebeljim strupom (Bee Venom Mask). Več informacij si lahko preberete na: www.heavenkozmetika.si.
5 (1 glas)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Braslovče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!