Logo MojaObčina.si

Braslovče

DANES
34°C
16°C
JUTRI
30°C
13°C
2538

Z državnega prvenstva v judu

V Športni dvorani Braslovče je 14. maja potekalo državno prvenstvo za mlajše člane/članice v starostni skupini do 23 let ter državno prvenstvo za starejše dečke in deklice s starostni skupini do 14 let. Dogodek je bil prvi takšne vrste v Savinjski dolini in je bil organiziran pod pokroviteljstvom Občine Braslovče ter v organizaciji domačega Judo kluba Braslovče. Prvenstva se je udeležilo skoraj 300 tekmovalcev iz vse Slovenije, prisotne so bile tudi judo legende, bodisi kot trenerji ali pa tekmovalci. Krajšo reportažo si lahko ogledate tudi na spletni strani Savinjske televizije.

Na tekmovanju sta iz Judo kluba Braslovče v kategoriji mlajših članov dosegla odlična rezultata Gašper Pevec in Gal Pegan, saj sta si z borbami v močni konkurenci priborila peti mesti. Prav tako je do medalje v kategoriji starejših deklic malo zmanjkalo Zali Pevec, ki je prav tako zasedla 5. mesto, tekmovalec domačega kluba Jakob Kovše pa si je v močni konkurenci priboril 7. mesto.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi