Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 23.11.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno, predvsem na vzhodu in severu pa delno jasno. Pihal bo jugozahodni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 10, v zatišnih legah severne Slovenije okoli 0 °C.
2°C | 14°C
petek, 24.11.2017
0°C | 15°C
sobota, 25.11.2017
5°C | 11°C
nedelja, 26.11.2017
4°C | 7°C
ponedeljek, 27.11.2017
-5°C | 5°C
Opozorila
Sreda, 22.11.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Na obali neprepoznavna igra


ŠPORT

| |
06.02.2015      9:35
A A

Na obali neprepoznavna igra


ŽOK Braslovče: Zbičajnik 3, Turnšek 1, Bednjanič (L), Podbregar 0, Rituper 0, Vovk 4, Jerman (L), Muhovic 0, Markovič 13, Mihevc 1, Marovt, Mihalinec 9, Hribernik 1, Praunseis


foto: Žiga Plahutar
foto: Žiga Plahutar
Deli:

Statistika: servis točke - Braslovče 3, Koper 14; zgrešeni servisi - Braslovče 5, Koper 5; sprejem servisa - Braslovče 20% (#12%), Koper 56% (#36%); zgrešeni sprejemi - Braslovče 14, Koper 3; napad - Braslovče 29%, Koper 46%; blok - Braslovče 3, Koper 6.

 
Odbojkarice Braslovč so na tokratnem gostovanju v Kopru odpovedale na celi črti, čeprav so se Savinjčanke na obalo podale z optimizmom, saj so bile tiste, ki so pred domačimi navijači prve premagale favorizirane in izkušene gostje iz Kopra. A tokrat je bila slikana igrišču povsem drugačna, Braslovčanke so odpovedale v vseh elementih odbojkarske igre pa tudi med vsemi igralkami, ki so dobile priložnost za igro, bi težko našli katero, ki se je tokrat izkazala.

 

Že na začetku prvega niza je bilo jasno, da ekipo čaka v Kopru težka naloga. Domačinke so pričele silovito in gostje so jih le s težavo dohitevale. Prej lahko trdimo obratno, domačine so z lahkoto nizale točko za točko. Ob drugem tehničnem odmoru je bilo že 16:8 za domače, ki so dominirale na sprejemu servisa in ob odlični organizaciji igre so napadalke akcije uspešno zaključevale. Gostjam ni uspevalo praktično ni. Občasni dobri prebliski v napadu niso bili dovolj, da bi ogrozili gladko zmago domačink.

 

Drugi niz so gostje s servisi Zbičajnikove in z nekaj uspešnimi napadi bolje pričele ter povedle s 4:1, a to je bilo tudi vse. Domačinke so z nekaj direktnimi točkami pri začetnih udarcih in nekaj napakami Braslovčank takoj povedle z 8:4. Sicer so gostje razliko zmanjšale na 8:7, vendar se je takrat vse ustavilo. Domačinke so bile nerešljiva uganka za blok in obrambo. Delni izidi 16:8 in 21:9 povedo vse o totalni premoči domačink. V vrstah gostij je prišlo do nekaj menjav, a žal brez velikega uspeha in domačinke so tudi ta niz z lahkoto zmagale.

 

Začetek tretjega niza je kazal, da se bo bleda igra. Braslovčank nadaljevala, saj so Koprčanke takoj povedle z 8:4, a so se Braslovčanke le zbrale in zaigrale nekoliko bolje ter po zaslugi nekaj uspešnih napadov domačinkam sledile - 16:10, 21:14. Več kot to, da so osvojile tudi 20. točko, jim tokrat ni uspelo in od velikih pričakovanj, da bi morda ekipo Kopra presenetili tudi na obali, ni ostalo nič.

 

Zoran Jerončič: ''S tokratno tekmo in prikazano igro v Kopru nikakor ne smemo biti zadovoljni. Priznati moram, da sem od ekipe v Kopru pričakoval veliko več, vendar smo naleteli na povsem črn dan. Odpovedali smo v vseh segmentih odbojkarske igre ter tudi pristop do težke in zahteven tekme ni bil tisti pravi. Opravičil in izgovorov seveda za takšno igro ni in jih tudi ne sme biti, saj smo odpovedali v našem pristopu do igre, ki pomeni, da tudi v najtežjih trenutkih ne popuščamo. Do naslednje zelo zahtevne tekme proti Go Volleyu iz Nove Gorice ni veliko časa, a vsak izmed nas si bo moral postaviti nekaj vprašanj in nanje tudi odgovoriti, če hočemo proti Novi Gorici prikazati drugačno, predvsem pa našo igro.''
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Braslovče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.