Logo MojaObčina.si

Braslovče

DANES
26°C
7°C
JUTRI
29°C
12°C
5352

Dva junior naslova državnih prvakov v odbojki na mivki

V soboto, 20. julija, se je v Preddvoru pri Kranju odvijalo finale državnega prvenstva v odbojki na mivki v kategoriji junior, letnik 2008 in mlajši. Braslovčanke in Braslovčani so se odrezali odlično saj so osvojili dva naslova državnih prvakov.
Pri deklicah sta prvo mesto zanesljivo osvojili Zoja Donko in Jerca Zbičajnik, ki sta z 2:0 premagali Žano Milutinovič in Vesno Horvat.
Pri fantih pa sta naslov prvakov osvojila Tim Matko in Mark Kurent, ki sta v finalu, prav tako brez težav, z 2:0 premagala Valentina Prodana in Liama Klingerja. 

Finalni boji v kategorijah U14, U16 in U18 se bodo odvijali v petek, 2. avgusta, na Kongresnem trgu v Ljubljani. V boj za naslove državnih prvakov so se že uvrstili pari:Živa Donko/Taja Ferlež v kategoriji U14
Tija Šketa Rozman/Anja Puckmeister, Zoja Kalar/Rima Posedel in Luka Marovt/Miha Okorn v kategoriji U16

Zaenkrat dobro kaže tudi paroma Iza Zbičajnik/Maja Marolt in Zoja Kalar/Rima Posedel v kategoriji U18, ki pa si bosta morala uvrstev v zaključne boje dokončno potrditi na nedeljskem turnirju v Kopru. 
Možnosti za boj za medalje v kategoriji U18 imata tudi Luka Marovt in Žak Pšaker.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi