Logo MojaObčina.si

Braslovče

DANES
26°C
18°C
JUTRI
28°C
15°C
1215

»TEK ZA SMEH – VRANSKO TEČE 2018

1. KRAJ PRIREDITVE

Vransko in okolica

2. DATUM IN ČAS PRIREDITVE

Sobota, 22. 9. 2018, ob 9.00

3. PRIREDITELJ IN IZVAJALEC

ZAVOD ZA KULTURO, TURIZEM IN ŠPORT VRANSKO

4. TRASE

TEK na 300 m (VRTEC VRANSKO)

TEK na 300 in 600 m (OŠ VRANSKO-TABOR)

TEK na 5 km

TEK na 10 km

 

5. PRIJAVA

Prijave sprejemamo na e-mail naslov zkts.vransko@gmail.com do vključno 21. 9. 2018. Prijava in plačilo prijavnine opravite v pisarni ZKTŠ v prostorih Športne dvorane Vransko, Vransko 23 od ponedeljka do petka med 7.00 in 15.00 ali na številko TTR: 01389-3000000126 (obvezno napišite namen plačila: TEK 2018). Prijavne obrazce najdete na spletni strani www.zkts-vransko.si. Skupaj s kopijo plačane položnice, prinesete prijavni obrazec na kraj dogodka. PRIJAVE SE ZBIRAJO TUDI NA DAN PRIREDITVE, 22. 9. 2018!

6. PRIJAVNINA

Prijavnina znaša 10 EUR. Za otroke do 15 leta ni prijavnine.

7. ZDRAVSTVENO VARSTVO

Vsakdo sodeluje na lastno odgovornost. Ob progi in na cilju bo poskrbljeno za nujno medicinsko pomoč.

8. SPLOŠNA DOLOČILA

Sodelujejo lahko vsi, ki izpolnijo prijavnico in poravnajo prijavnino. S podpisom na prijavnici udeleženci potrjujejo, da se strinjajo s pogoji prireditve. Udeleženci tečejo na lastno odgovornost. Vsi tekači so udeleženci v cestnem prometu, dolžni so upoštevati cestnoprometne predpise, navodila in opozorila organizatorjev. Organizator ne odgovarja za nastalo škodo, ki si jo povzročijo udeleženci med seboj ali proti tretji osebi. Udeleženci s podpisom prijavnice soglašajo z objavo fotografij na spletni strani organizatorja. Organizator si pridružuje pravico do spremembe datume prireditve, če ugotovi, da je to potrebno (slabo vreme …).

9. OPREMA IN SANITARIJE

Opremo lahko pustite v varstvo na prijavnem prostoru. Na razpolago so sanitarije in tuši v Športni dvorani Vransko.

ZBOR UBELEŽENCEV od 8. ure dalje pri NOGOMETNEM IGRIŠČU VRANSKO (za vrtcem).

  

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi