Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 23.10.2018

pretežno oblačno
Danes bo pretežno jasno, zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Burja na Primorskem bo dopoldne ponehala, popoldne pa bo na Štajerskem in v Prekmurju prehodno zapihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 14 do 17, na Primorskem do 19 °C.
2°C | 17°C
sreda, 22.10.2018
5°C | 15°C
četrtek, 24.10.2018
4°C | 20°C
petek, 25.10.2018
6°C | 19°C
sobota, 26.10.2018
6°C | 20°C
Opozorila
Torek, 23.10.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
17°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

2. TURNIR JUDA ZA OTROKE


ŠPORT, VRTEC, OSNOVNA ŠOLA, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
12.06.2017      12:14
A A

2. TURNIR JUDA ZA OTROKE


V športni dvorani Braslovče je 10.6.2017 potekal tradicionalni turnir Juda za otroke


foto: Judo klub Braslovče
foto: Judo klub Braslovče
Deli:

10.6.2017 se je v organizaciji Judo kluba Braslovče ter partnerskega Judo kluba Shido iz Celja odvil 2. turnir juda za pokal Braslovč. Na turnirju so sodelovali otroci letnikov od 2013 do 2003, seveda so najmlajši, to je JUDO vrtec ter otroci do starosti 8 let tekmovali po prilagojenih pravilih.

Tekme se je kljub lepemu vremenu, ki je kar klicalo po dejavnostih na prostem, udeležilo več kot 140 otrok iz šestih klubov: Judo kluba Apolon  Hoče, Judo kluba Drava Ptuj, Judo kluba Koper, Judo kluba Žiri, Judo kluba Shido iz Celja ter Judo kluba Braslovče.

Turnir je otvoril župan Občine Braslovče, ki je bila skupaj z donatorji, posebej bi želeli omeniti podjetje AROL d.o.o. iz Ljubljane ter podjetje Kronoterm iz Braslovč, pokrovitelj turnirja. Veseli ga, ker se Braslovče, kjer je do nedavnega prevladovala odbojka, spreminjajo v mesto športa, kjer se kalijo številni mladi športniki v različnih panogah. V Judo klubu Shido, ki je bil ustanovljen leta 2013 ter v Judo klubu Braslovče, se lahko pohvalijo s kar štirimi aktualnimi naslovi državnih prvakinj v kategorijah U8 in U10, od tega sta dve nosilki tega priznanja iz občine Braslovče, dve pa iz občine Tabor.

Tekmovanje je potekalo v športnem duhu, mladi borci so na blazinah pokazali vse svoje znanje in želje po zmagi.

Ekipno je pokal za ekipno prvo mesto prejel Judo klub Shido, drugo mesto je zasedel Judo klub Drava  Ptuj tretje pa Judo klub Apolon Hoče. Judo klub Braslovče je ekipno zasedel četrto mesto.

Ob zaključku so se vsi strinjali, da se ponovno na blazinah srečajo naslednje leto v upanju, da bodo pogum in voljo za udeležbo in borbe zbrali še tudi klubi iz bližnje okolice.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Braslovče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1
23.10.2018 | Družabni dogodki
Čarodej v Občinski knjižnici Prebold
26.10.2018 | Kultura
Muzikal - V VASI MOJEGA DEKLETA

Bodite prvi pri oddaji mnenja.