Logo MojaObčina.si

Braslovče

DANES
19°C
8°C
JUTRI
19°C
11°C

Nova neprofitna stanovanja

Občina Braslovče leto 2019 uspešno zaključuje s pomembnimi koraki pri realizacije stanovanjskega programa.

V torek, 24. decembra je župan Tomaž Žohar s podjetjem Jagros podpisali pogodbo o nakupu štirih novih stanovanj za neprofiten najem nad trgovino Jager v Braslovčah. Pogodbo sta v prisotnosti direktorice občinske uprave Občine Braslovče  Natje Šketa Miser in  Katje Zobec iz podjetja Jagros podpisala direktor podjetja Jagros  Aleš Jager in župan Občine Braslovče Tomaž Žohar. Skupna vrednost pogodbe znaša dobrih 320 tisoč evrov z DDV.

S stanovanjskim skladom Republike Slovenije se občina pogaja za financiranje še preostalih treh stanovanj v istem kompleksu. Razpis za vse tiste, ki še nimajo stanovanjske pravice je že objavljen. Rok za oddajo vlog poteče konec januarja 2020, stanovanja pa so sicer že vseljiva.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi