Logo MojaObčina.si

Braslovče

JUTRI
22°C
2°C
TOR.
12°C
7°C
Deli
1439

Zaključna prireditev Mali Savinjčani beremo v Občinski knjižnici Braslovče

V četrtek, 19. aprila 2018, smo v Občinski knjižnici Braslovče zaključili projekt branja za najmlajše. V projektu smo se združili Medobčinska splošna knjižnica Žalec, OE Vrtec Braslovče in Zasebni vrtec Bambi. Sodelovalo je 152 otrok iz osmih skupin, ki so skupaj s starši in vzgojiteljicami brali, predstavljali in ustvarjali na temo priljubljenih knjižnih junakov. Za dogodek so zaposleni iz Zasebnega vrtca Bambi pripravili predstavo Muca Copatarica, ki je polno dvorano Doma kulture Braslovče vidno navdušila. Obiskovalce je pozdravil Branimir Strojanšek, župan Občine Braslovče, ki je še posebej poudaril pomembnost sodelovanja. Njegovim pohvalnim besedam so sledili še kratki nagovori Jolande Železnik, direktorice Medobčinske splošne knjižnice Žalec, mag. Marije Arh, ravnateljice Osnovne šole Braslovče, in Taje Steblovnik, direktorice Zasebnega vrtca Bambi. Po slovesni podelitvi medalj in nagrad skupinam vrtcev sta v avli doma sledila ogled razstave izdelkov in sadna pogostitev. Druženje se je v prijetnem vzdušju in v obetih za nadaljnje sodelovanje zaključilo v toplem spomladanskem večeru. Prireditev je povezovala Martina Kumer.

Laura Jelen

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi