Logo MojaObčina.si

Braslovče

DANES
5°C
-5°C
JUTRI
2°C
-4°C
Deli
1265

Vrtec na obisku v Občinski knjižnici Braslovče

V ponedeljek, 13. februarja 2017, so Občinsko knjižnico Braslovče napolnili malčki v spremstvu vzgojiteljic in vzgojitelja iz Vrtca Braslovče. Njihovega obiska se je razveselila knjižničarka Lea Felicijan. Ker je za nami kulturni praznik, je bil spomin na največjega slovenskega pesnika Franceta Prešerna še kako primeren. Mali nadobudneži vedo, da je napisal državno himno in mnogo drugih pesmi. Prav tako dobro vedo, kako lepo je, če se v kulturni ustanovi, kot je knjižnica, vedemo spodobno. Z zanimanjem pa so prisluhnili zgodbici o medvedku Benjaminu, ki skupaj s prijatelji spozna, da čarobna beseda prosim odpre marsikatera vrata v življenju. Kot bi trenil, je minil obisk nove knjižnice, a otroci so obljubili, da se bodo še vrnili ter prihajali po nove in nove modrosti.

 

Ob tem vabimo vse bralce, da obiščejo Občinsko knjižnico Braslovče, ki je od 1. februarja 2017 odprta tudi ob ponedeljkih in petkih od 8. do 13. ure, kot vseskozi pa še ob torkih in četrtkih od 12.30 do 18. ure ter ob sobotah od 8. do 12. ure.   

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!