Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.07.2018

pretežno jasno
Zvečer se bo ozračje umirilo. Ponoči bo večinoma jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 18, ob morju okoli 20 °C.
11°C | 30°C
petek, 18.07.2018
13°C | 31°C
sobota, 20.07.2018
12°C | 31°C
nedelja, 21.07.2018
16°C | 30°C
ponedeljek, 22.07.2018
16°C | 28°C
Opozorila
Sreda, 18.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
30°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Vrtec na obisku v Občinski knjižnici ......


KULTURA

| |
30.10.2017      8:47
A A

Vrtec na obisku v Občinski knjižnici BraslovčeDeli:

 V ponedeljek, 23. oktobra 2017, je Občinsko knjižnico Braslovče obiskalo 64 malčkov iz štirih oddelkov Vrtca Braslovče. Malim korakom so se odprla velika vrata knjižnice, pozdravili so, se usedli na blazine in pozorno prisluhnili jesenski pravljici, ki jim jo je prebrala bibliotekarka Lea Felicijan. Spoznali smo zajčka, ki obožuje prigode. Ježka, ki obožuje srečne konce. Pa miško in lisičko, ki imata najraje, ko berejo vsi skupaj. Prijatelji imajo v svojem domu le eno knjigo, zato se odločijo,  da se odpravijo iskat novo. V gozdu jo res najdejo, toda kmalu ugotovijo, da je medvedkova. Prijatelji se odločijo, da ga poiščejo in mu jo vrnejo. Medvedek je poln modrosti, saj ima pravo zakladnico knjig, ki so ga naučile marsičesa, predvsem pa tega, da je knjige lepo brati sam, še lepše pa je, ko jih deliš z drugimi. Prav to je bilo tudi sporočilo za male nadobudneže iz Vrtca Braslovče: da so v občinski knjižnici vedno dobrodošli in naj se čim večkrat vrnejo med številne knjige, ki jih najdejo tukaj.  

 

 Tekst in foto: Lea Felicijan

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Braslovče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!