Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 17°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 21°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
4°C
17°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Rock žur v Letušu


KULTURA, TURIZEM, DRUŠTVA

| |
06.03.2015      9:55
A A

Rock žur v LetušuDeli:

Kulturno društvo Letuš je v okviru 80-letnice delovanja zadnjo soboto v mesecu februarju organiziralo ROCK ŽUR LETUŠ. Podobne prireditve so se v preteklosti že odvile, zadnji rock žur pa je bil nekje 10 let nazaj. Ker je eno od poslanstev Kulturnega društva Letuš tudi obujanje starih prireditev v kraju, smo se mladi, ki smo povezani v sekciji gledališke skupine »DO ZVEZD«, odločili, da po vseh teh letih ponovno organiziramo Rock žur.

Priprave so se pričele že v mesecu decembru, storiti pa je bilo treba marsikaj, da smo prireditev sploh lahko izpeljali.

Na prireditvi so nastopili trije bendi, dva iz naše okolice in eden iz Dolenjske. Po nastopih bendov pa je sledil nastop duo DJ-jev. Najprej je publiko ogrel bend Z3ro z3ro, ki ga sestavljajo fantje iz Gimnazije Celje center – predšolska vzgoja. Naslednji bend je stopnjeval vročico v dvorani, nastopili so Eni od sedmih milijard, ki prihajajo iz Dolenjske.  Za vrhunec večera pa je poskrbel bend Preprosto črni, kateri je razvnel publiko in poskrbel za pravi žur. Za zaključek večera pa sta poskrbela lokalna DJ-ja Masvix.x & Kaz Cannon.

Prireditve se je udeležilo okoli 200 ljudi, prav vsak med njimi pa je bil mnenja, da v kraju primanjkuje podobnih prireditev in da je bil žur dobra popestritev nočnega dogajanja v Savinjski dolini. Vsi, ki smo sodelovali pri prireditvi smo mnenja in prepričanja, da to ni bil zadnji Rock žur v našem malem kraju.

Radi pa bi se tudi zahvalili vsem sponzorjem, ki so omogočili Rock žur: Občina Braslovče, BSH Hišni aparati Nazarje d.o.o., Vodeja d.o.o., Avtoservis Janez Janže s.p., Tadeja Sitar s.p. – Agip Letuš, Koving Janja Šketa s.p., Frizerstvo Stanka Dobnik s.p..
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Braslovče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1
23.10.2017
Danes ni dogodkov.
27.10.2017 | Kultura
Po domače pri Lisjaku
30.10.201 | Ostalo
JESENSKI OTROŠKI TABOR
26.10.2017 | Tečaji in delavnice
UPORABA ZELIŠČ IN ZAČIMB V VSAKDANJEM ŽIVLJENJU
26.10.2017 | Kultura
Pravljično plesna predstava v Domu kulture Braslovče
27.10.2017 | Kultura
Po domače pri Lisjaku
30.10.201 | Ostalo
JESENSKI OTROŠKI TABOR

Bodite prvi pri oddaji mnenja.