Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.07.2018

jasno
Zvečer se bo nevihtno dogajanje umirilo, ponoči in zjutraj bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju okoli 19 °C.
13°C | 30°C
četrtek, 19.07.2018
12°C | 29°C
petek, 20.07.2018
12°C | 31°C
sobota, 21.07.2018
16°C | 30°C
Opozorila
Torek, 17.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
30°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Predrag Djordjević: Nastavljen atlas je izvir ......


KULTURA

| |
04.10.2017      11:44
A A

Predrag Djordjević: Nastavljen atlas je izvir življenja, 28. september 2017Deli:
Načetega zdravja ni lahko povrniti, poskusi pa običajno ne zahtevajo zgolj potrpežljivosti in časa, temveč tudi precej denarja. V Srbiji je bilo ustanovljeno društvo Preporod življenja, ki ima danes že številna predstavništva po svetu, in sicer pod imenom HumanUP. Preporod življenja ljudem z namestitvijo prvega vratnega vretenca oziroma atlasa zagotavlja izboljšanje kakovosti življenja in vrnitev zdravja, ki je dejansko najpomembnejše, pa naj gre za posameznika ali človeštvo v celoti. Društvo je ustanovil naš gost, atlasolog Predrag Djordjević. Po kratkem uvodu Jožice Ramšak, ki je večer tudi organizirala, nam je skozi predavanje pojasnil že dolgo znano dejstvo, da zamaknjeno prvo vratno vretence oziroma atlas lahko uniči človekovo zdravje. Osebno je posegel v razburljivo zgodovino raziskovanj bolj ali manj v skrivnost ovite metode namestitve atlasa in z zagnanim delom ter odločnostjo odkril lastno metodo, imenovano HumanUP. Zagovarja, da zamaknjen atlas uničuje življenje, nameščen atlas ga obnavlja in vrača. Takoj ko se prvo vratno vretence postavi v pravilen anatomski položaj, se krvne, limfne in živčne poti sprostijo ter osvobodijo pritiska, s tem pa je omogočeno, da nemoteno steče proces samozdravljenja. Ob namestitvi atlasa se namesti tudi kostno-zglobni sistem, s čimer se vzpostavi nemoten pretok signalov iz hrbtenjače do organov in vse postopoma začne delovati naravno, kot naj bi sicer delovalo. Znanje in veščine je pridobil pri Švicarju Reneju Schümperliju ter nekaj časa tudi sam uporabljal njegovo metodo dela. Sčasoma pa je spoznal, da ima njegov način dela resne pomanjkljivosti, ki jih je želel odpraviti. Metoda HumanUP je torej učinkovitejša in manj boleča. Gre za močnejšo masažo, pri čemer je pomembno, da ste sproščeni, da vas ni strah. Strah namreč boli bolj kot sama bolečina. Predrag Djordjević je tudi konstruktor izjemne naprave, imenovane masažer, ki je namenjena izključno namestitvi atlasa. Po koncu predavanja je sledil brezplačni pregled atlasa in po želji tudi namestitev.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občinska knjižnica Braslovče? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!