Logo MojaObčina.si

Braslovče

DANES
24°C
8°C
JUTRI
25°C
10°C
1150

Prazniki v Letušu so s začeli

Vonj po piškotih, toplina v srcih, ustvarjalnost otrok, ljubezen učiteljic in vzgojiteljic, smeh in veselje...Vse to smo čutili v soboto dopoldne, 26. novembra 2016, v kulturnem domu v Letušu.
Kulturno društvo Letuš je skupaj z Vrtcem in POŠ Letuš pripravilo že tradicionalni Adventni sejem, na katerem ni manjkalo drobnih prazničnih pozornosti, pripravljenih z veliko ljubezni in ustvarjalnosti. Dobro obiskan sejem in polna dvorana otrok je z aplavzom pospremila igrano predstavo za otroke Gledališke skupine "DO ZVEZD", z naslovom PUJSJE VRAGOLIJE (zgodba o ljubezni, glasbi in plesu). Pujski so nas popeljali v praznični čas, ko si bomo vsi skupaj zaželeli veliko sreče, zdravja in spoštovanja.
Ponovitev igrane predstave Pujsje vragolije si lahko ogledate 20. decembra 2016 ob 18. uri v Domu kulture Braslovče. Prijazno vabljeni

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi