Logo MojaObčina.si

Braslovče

JUTRI
2°C
-1°C
NED.
3°C
-6°C
Deli
1059

Adventna pravljica v Občinski knjižnici Braslovče

V torek, 29. novembra 2016, smo tudi v Občinski knjižnici Braslovče vstopili v adventni čas. Otroci so sestavili, postavili in okrasili smrečico. Z okraski, ki so jih izdelali doma, skupaj s starši. Nekaj okraskov smo dodali še skupaj. Poleg drobnih lučk, ki pričarajo in osvetlijo najlepši mesec v letu. Ko je bila smrečica narejena in so pogasnile velike luči, so zasvetile tiste najsvetlejše v otroških očeh. Manjkal je le sneg, ki ga bomo čakali vse do božiča. Do božiča bomo tudi krasili. Vse dokler ne bo naša smrečica najlepše božično drevo daleč naokrog. Čarobno je bilo. In čarobna je bila tudi pravljica, ki smo jo prebrali. Pravljico o moči prijateljstva. O drevesu, ki je bilo veliko preveliko, da bi ga nekdo odpeljal domov. A živali so mu izpolnile največjo željo. Drevo je postalo čisto posebno božično drevo. In posebno bo ostalo vse dni v letu.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!