Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.07.2018

pretežno jasno
Danes bo povečini sončno. Predvsem na Štajerskem in v Pomurju bo pihal severozahodni veter, v zahodnih krajih pa jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 27 do 32 °C.
13°C | 31°C
četrtek, 19.07.2018
12°C | 29°C
petek, 20.07.2018
12°C | 30°C
sobota, 21.07.2018
15°C | 29°C
nedelja, 22.07.2018
14°C | 26°C
Opozorila
Sreda, 18.7.2018 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
31°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Adventna pravljica v Občinski knjižnici ......


KULTURA

| |
05.12.2016      13:53
A A

Adventna pravljica v Občinski knjižnici BraslovčeDeli:
V torek, 29. novembra 2016, smo tudi v Občinski knjižnici Braslovče vstopili v adventni čas. Otroci so sestavili, postavili in okrasili smrečico. Z okraski, ki so jih izdelali doma, skupaj s starši. Nekaj okraskov smo dodali še skupaj. Poleg drobnih lučk, ki pričarajo in osvetlijo najlepši mesec v letu. Ko je bila smrečica narejena in so pogasnile velike luči, so zasvetile tiste najsvetlejše v otroških očeh. Manjkal je le sneg, ki ga bomo čakali vse do božiča. Do božiča bomo tudi krasili. Vse dokler ne bo naša smrečica najlepše božično drevo daleč naokrog. Čarobno je bilo. In čarobna je bila tudi pravljica, ki smo jo prebrali. Pravljico o moči prijateljstva. O drevesu, ki je bilo veliko preveliko, da bi ga nekdo odpeljal domov. A živali so mu izpolnile največjo željo. Drevo je postalo čisto posebno božično drevo. In posebno bo ostalo vse dni v letu.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občinska knjižnica Braslovče? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!