Logo MojaObčina.si

Bovec

DANES
26°C
11°C
JUTRI
26°C
12°C

Na italijanski strani Predela nočne popolne zapore

Z ANAS-a so nam sporočili, da bodo zaradi dokončanja del v predoru pri Rabeljskem jezeru na italijanski strani Predela od ponedeljka, 9. 5. 2022, v nočnem času ponovno uvedli nočne popolne zapore. Te bodo trajale od ponedeljka do sobote, od 19.00 do 6.00.

Pri ANAS-u  so prisluhnili prošnji Občine Bovec, da zapore ne bi trajale že od 18. ure, kot v preteklosti, in bodo popolne zapore od 19.00 do 6.00 naslednjega dne. Ob sobotah in nedeljah tudi ponoči ne bo popolnih zapor, temveč bo promet urejen semaforsko. Popolne zapore bodo predvidoma trajala 20 dni, odvisno od poteka del pa morda tudi manj, so sporočili z ANAS-a.

O spremembah bomo javnost obveščali tudi na tej spletni strani.

Zapisal in foto: MILAN ŠTULC


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi