Logo MojaObčina.si

Bovec

DANES
18°C
5°C
JUTRI
15°C
3°C
Deli
1821

SONČNI KANIN POSTAVIL NOV REKORD

Včeraj (27.7.2017) so s krožnokabinsko žičnico Kanin prepeljali 680 potnikov in tako zabeležili nov rekord. Zdaj smo vsi v pričakovanju, kdaj se bo na števcu pojavila štirimestna številka.

Naravoslovna učna pot, gorsko kolesarski spusti, Ferata, pohodništvo, jadralno padalstvo, monster rolerji, odlična hrana v najvišji restavraciji v Sloveniji (2202 m nadmorske višine), kjer lahko popijete kavo s pogledom na Alpe in Jadransko morje, poletna plaža na terasi restavracije, vse to je za obiskovalce kaninskega pogorja ponudba, ki pomeni za vsakega veliko možnosti lastne izbire.

Vabljeni tudi vi v visokogorje, kjer je svet drugačnih barv.Privoščite si AKTIVNO POLETJE na Kaninskem pogorju ali pa zgolj LEŽERNO POLEŽAVANJE ob prijetnih visokogorskih temperaturah.

Več informaciji pa najdete TUKAJ

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi