Logo MojaObčina.si

Bovec

DANES
25°C
15°C
JUTRI
21°C
16°C
Deli
3213

POSVOJITELJI KABIN KROŽNOKABINSKE ŽIČNICE KANIN

Sistem tako imenovanih »posvojitev kabin« krožnokabinske žičnice Kanin se je že dodobra prijel, zanimanje pa je vse večje. Za »posvojitev« se odločajo družbe z različnih poslovnih področij, kar še posebno veseli.

Gre seveda za sistem DAJ-DAM, pri katerem različni poslovni subjekti s plačilom določene vsote zakupijo reklamno površino na potniški kabini in s tem promovirajo svojo dejavnost, v zameno pa so njihovi gosti s strani Sončnega Kanina deležni določenih ugodnosti. Na vsak način pa je to ob finančni tudi izraz moralne podpore Sončnemu Kaninu. Posamezniki so tako »posvojili« tudi več kot eno gondolo.

Pri tem gre res za širok spekter nosilcev dejavnosti, saj so se za ta korak odločili tako ponudniki hotelskih, apartmajskih in drugih nočitvenih kapacitet kot tudi nekateri avtokampi, gostinci, vinarji, trgovci in nosilci drugih storitvenih dejavnosti. Zdi se nam prav, da jih navedemo tudi na naši spletni strani, navajamo pa vse, ki so »posvojili« gondole do torka, 23. 1. 2018. In zakaj ravno na ta dan? Ker so v Sončnem Kaninu od začetka zimske sezone do danes, torej prav na današnji dan presegli 10 000 prepeljanih potnikov.

POSVOJITELJI DO DANAŠNJEGA DNE SO:

● MSM PRO D.O.O.

● KAMP LIZA

● HOTEL BOKA, PELHAM, SAŠA VRANJEŠ S.P.

● ADRENALINČEK PODJETJE ZA TURIZMEM D.O.O.

● APARTMAJI MRAKIČ, VASJA MRAKIČ S.P.

● HOTEL MANGART, ŽNIDER'S D.O.O.

● GOSTIŠČE VANČAR D.O.O.

● KAMP KOREN KOBARID, KOREN LIDIJA S.P.

● KAJAK KAMP TONI, VESNA MLEKUŽ ČOPI S.P.

● HOTEL DOBRA VILA D.O.O.

● VINSKA KLET GORIŠKA BRDA

● COPIGRAF FAGANELJ D.O.O.

● FAMA D.O.O.

● LIBERTE, SVETOVANJE IN OSTALE STORITVE D.O.O.

● PREVOZ OSEB IN STVARI, DRAGAN JOJIĆ S.P.

● DANICA LAZIĆ - SOBODAJALKA

● ODDAJANJE POČITNIŠKIH STANOVANJ MAJDA SKOK S.P.

● HOTEL SANJE OB SOČI BOVEC

● HOSTEL BOVEC, MOEL D.O.O.

● ALPHA CENTER MOJCA ARH S.P.

● KENDA SLAVICA - SOBODAJALKA

● TUSI D.O.O.

● POČITNIŠKO STANOVANJE ZORČ

● APARTMAJI SUPERMJAU, TIMAK PLUS

● APARTMAJI NAC BOVEC, KOMAC ROBERT- SOBODAJALEC

● MESARSTVO PODOBNIK D.O.O.

● GOSTIŠČE MARTINOV HRAM D.O.O.

● MAHLE ELECTRIC DRIVES BOVEC D.O.O.

● SOFTNET D.O.O

● GOSTILNA PRI MOSTU, ZENEL TAHIRI S.P.

● MARKET DAJ DAM VALENTINA BERGINC S.P.

● APARTMA KANIN, OLGA MIHELIČ - SOBODAJALKA,

● APARTMA GAŠPERČIČ

● BARBARA BENČIČ AŽBE S.P.

● APARTMA VEDUTA, JURIJ JABLANŠČEK - SOBODAJALEC

● GOSTINSTVO MOJCA REPIČ S.P.

● ČRNA OVCA, ODVETNIŠKA DRUŽBA ĐURAGIĆ-SOTLAR

● AS DOMŽALE MOTO CENTER

● CORTEX D.O.O.

● DAVID OSTAN, KMETIJSKA DEJAVNOST

● ZAVAROVALNICA TRIGLAV D.D.
● APARTMAJI IN DRUGE STRITVE, FRANC HOSNAR S.P.

 

Zaporedje zapisanih poslovnih subjektov je naključno in ne pomeni zaporedja pristopa. Tudi fotografije so izbrane naključno, z namenom informativnega prikaza možnosti zakupa reklamnih površin. Verjamemo namreč, da se bo za ta način promocije odločilo še več poslovnih subjektov.

Zapisal in foto: MILAN ŠTULC

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi