Logo MojaObčina.si

Bovec

DANES
7°C
-2°C
JUTRI
7°C
1°C
Deli
1446

Delavnica s češkimi agenti v Portorožu

V petek, 10. novembra je v portoroškem hotelu Bernardin potekala delavnica s češkimi agenti. Na dogodku je bilo prisotnih 38 predstavnikov slovenskega gospodarstva in več kot 60 čeških agencij.

Našo destinacijo smo zastopali predstavniki Turizma Dolina Soče, prisotni so bili tudi hotel Mangart in Alp ter smučišče Kanin. Največ zanimanja je bilo za destinacijo na splošno, za zimsko ponudbo, za izlete z ogledom znamenitosti in aktivne počitnice. Poročilo z delavnice je za naše člane dostopno na poslovnih straneh: www.bovec.si in www.dolina-soce.com  

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!